Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-40 éves férfiakat kérdezném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 éves férfiakat kérdezném. Hogyan öltözzön a nő randira?

Figyelt kérdés
Nagy baj,ha nem szoknyàban,magassarkúban megy? Rossz az idő mostanàban és amúgy is zavarna engem, ha nagyon ki lennék öltözve.A stilusom laza de csinos,nőies.Amúgy is csak beülnénk valahovà egy sütire meg sétalnànk.
2017. máj. 13. 18:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

Business casual - Bu(z)i nes(z)e caps(z)ruhát 😅😁

Mondjuk, amint látszik engem is irritál. Üzleties megjelenés. Magyarok vagyunk, miért kell majomkodni angol kifejezésekkel...

2017. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

talán mert nincs magyar megnevezése bizonyos dolgoknak?


Persze prolik nem értik, de nem is az a cél :P

2017. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10%

Prolik.. :D

Kisfiam, én már akkor IT multinál dolgoztam, mikor te még el se ballagtál általánosból.

Csak épp otthagytam a francba, pont azért, mert utáltam az ilyen szolgalelkű, megalkuvó csírákat, mint te, akik hajlandóak "business casual"-ba öltözni, és a céges policy szerint beszélni és viselkedni. Sőt, talán még büszkék is rá :D

2017. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Prolik?? 😁

Idáig sem volt túl szimpatikus a megnyílvánulásod, de ilyen proli prolizás után..., nagyon gyenge próbálkozás.

2017. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
jah, otthagytad... és most 2 filléres megbízásért nyalod a seggeket, hogy igazi magyar kényszervállalkozóként kapj valami melót, a kollégáid előtt meg játszod az agyad, hogy mekkora "rócsild" vagy, akinek senki nem diktál (amúgy meg stikában telefonálgatsz, hogy "főnök nem lenne valami meló, mert nagyon meg vagyunk szorulva")
2017. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ahogy azt a multis rabszolga elképzeli, hogy nyugtassa magát :DDD

Na mennyé inkább, kisgyerek, vasald ki a business casual ruhádat, mert mindjárt hétfő, és mehetsz nyalni a managerek seggét :D

2017. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Jajj de sok idióta ember van...


Szóval hogy öltözz ki?


Szerintem jó amit leírtál, felesleges magassarkúban, az talán már kicsit erőltettnek hatna szerintem. Mindennapi viselet szerintem jó! Nem a külsőségekről szól a randi. Inkább hogy beszélgessünk és jobban megismerjük egymást.

Én férfiként valami normális naciba mennék és egy póló esetleg ing. Emellett hülyén is nézne ki ha a partnerem meg nagyon kiöltözne. Szerintem a férfiak többsége sem öltözne ki jobban. Nem arról szól.

2017. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!