Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Izmos combú lányként fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos combú lányként fog valaha normális pasi közeledni felém?

Figyelt kérdés

Leszögezem, hogy nem párkeresési célból írom a kérdést, csak kicsit kifakadtam.


23 éves, lány vagyok, és elég izmos a combom, és ez látszik is. És azt vettem észre, hogy a pasik, akik kpróbálnak közeledni, azok eleve a combom miatt vonzódnak hozzám. (most csak úgy 2 emberre kell gondolni az elmúlt 1 évből, tehát azért nem katasztrófa) És ezeknek a fiúknak általában jóval vékonyabb is a lába, mint nekem, úgyhogy nem értem, miért ez jön be nekik.. Tudom, hogy vannak ilyen lábfétisesek, de miért csak azok mernek közeledni?



2015. jún. 14. 07:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes gondolkodás:-) Hány centi egy "normális" férfi combjának kerülete?
2015. jún. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
kuldesz egy kepet megmondom
2015. jún. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mutogatod kirívóan, hogy már pedig te milyen büszke vagy, mert ilyen-olyan izmos a combod és most milyen nagy vagy... Hanem úgy viselkedsz mint mindenki más, akkor miért ne?


"Ha én valamit szeretek magamban, az a szerénység"

2015. jún. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagyobb darab, sportosabb(kerékpár) pasi vagyok.

Nekem arányos és vastag.

Mondjuk engem vonzanak az izmos csajok, szóval ha valaha találkozunk, akkor biztos fog veled egy normális pasi találkozni.

2015. jún. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetnék büszke rá?
2015. jún. 14. 08:23
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Büszke lehetsz. De megnyilvánulásaid alapján sem a külsőd sem a belsőd nem nőies. Keveseket érint meg az izmos combod. Tudod, egy nőnél ez édeskevés.
2015. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos, akkor neked mi számít normális pasinak?


Nem értelek, de komolyan. Büszke vagy magadra, ahogy kinézel, és ezért kezdesz itt sírni, hogy általában a combod, ami vonzza a pasikat. Biztos vagy ebben, hogy csak is a lábad vonzza őket, és nem pl. az összkép, vagy a belsőd?


A pasik jó része szereti azokat a csajokat, akik adnak magukra, sportolnak és látszik is rajtuk. Tehát ne csodálkozz azon, hogy vonzza őket, a szép, izmos és feszes combod!


Én is sokat sportoltam, meg sportolok is, izmosak a combjaim (bár még nem nagyon látszik úgy az izom mint pl. a fitnesses csajoknak), szép kerek a popsim, de én fürdök a pasik dicsérő nézésében és nem kezdek el emiatt keseregni.


És honnan tudod, hogy csak a lábfétisesek közelednek? Ők mondták, vagy csak te állítod ezt, bocsi, de lekezelően és nagyképűen?


És miért baj az, hogy a pasinak vékonyabb a combja, mint a tiéd? Jesszus, ez ekkora nagy gond? Nem a comb kerületétől függ, hogy most milyen a pasi szíve!! Itt szerintem veled is elég nagy gond lehet, ha már ezt kiemeled problémának!

Minden pasinak más az ízlése. Az én pasimnak is vékonyabb a combja egy picivel, mint az enyém... és.. kit érdekel.


Tudod, ha jobban érdekelne téged a pasi belső értéke, mint a külsője, lásd. vékonyabb a pasi combja!!! :O (ez még mindig rejtély számomra, hogy ez miért gond) akkor talán lenne kapcsolatod is.


Ha meg sportolsz, akkor viseld a következményeit!

2015. jún. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
9%

Ha egy nő izmos, az vonzó. (Nem szélsőségekről beszélek, mint pl. Hosszú Katinka.) Mert a mai lányok nem izmosak, hanem vékonyak, de szinte nincsenek is izmaik, egy löttyedt sza*r az egész.

Aki erre beindul, az nem "lábfétises", hanem normális.

2015. jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Csak közülük az egyik fiú, mikor neten írunk egymásnak, azt mondja egyszer, hogy belegondolni sem mer, mennyivel erősebb lehet a lábam, hogy hogy ez milyen jó, az egy kicsit furcsa nekem.
2015. jún. 14. 09:16
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Most az a baj, hogy tetszik a férfiaknak a combod?
2015. jún. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!