Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor valaki túl duci (nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor valaki túl duci (nagyon, egészségtelenül), és párja van, az szerelem, vagy fétis?

Figyelt kérdés

Valóban arra gondolok, mikor valaki nem bír sétálni már, vagy csak nagyon keveset, nagyon duci, tehát valószínűleg már hintőporozza az olyan testrészeit ahova rálóg a zsír.

[link]


Kb ennyire testes emberre irányul a kérdés, nem a 30 kiló feleslegről


2017. máj. 13. 21:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

ezek a duci képek agyon vannak retusálva. Az életben ezeken is lóg ám a háj meg a narancsbőr.

Amúgy én sem értem, hogy az első képen szereplő hölgy mitől duci, miért nem kórosan elhízott.

Én ducinak érzem magam 162 cm magassággal és 70 kilóval. Már 60 kiló felett annak érzem magam, de az utóbbi évben egyszerűen annyit stesszelek és annyira nincs időm mozogni, hogy ez meglátszik rajtam.


De hogy a kérdésedre válaszoljak, az is egy dolog, hogy valaki ilyen hölggyel jön össze és az is, hogy a hölgy ilyenné válik mondjuk szülés stb után. Másik, hogy vannak nagyon szép nők akik ducin is szépek, de ha valkainek ez fétis, akkor lehet hogy egy totál igénytelennel is összejön, a lényeg, hogy kövér legyen.

2017. máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Én pl a munkatársnőm szagából ítélve is azt gondolnám, hogy ehhez nincs gusztus, picit sétál, már izzad ,és az a sok nasi meg minden, nem győzi azt mindennap fizetni, ha csak napi 2000 ft-al számolom is,plusz amit otthon megfőz, vagy rendel, szerintem csak a kaja az ő részéről benne van napi 5-be.
2017. máj. 14. 10:56
 23/28 anonim ***** válasza:
Sokak a ducit szeretik, p. én is. De onnantól lesz inkább fétis, ha már mindegy hogy néz ki csak minél kövérebb legyen. Szeretem a vastag combokat, nagy kerek feneket és pocit, de fontos, hogy szép arcú, ápolt igényes legyen, ne egy jabba.
2017. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
No de a kérdésben linkelt nő, már alapból nem igényes, ha ennyire ad csak az alakjára.
2017. máj. 16. 18:11
 25/28 anonim ***** válasza:

Szeretem az extra dagi csajokat. Szerintem nem gusztustalanok, nyilván aki nagyobb testű annak jobban kell ápolnia magát, de ha nem büdös meg jó ruhákat vesz föl, akkor szerintem ugyanolyan vonzó mint egy sovány nő, sőt jobban, mert egy nagyon vastag csajjal szexelni olyan, mint gyerekként az ugrálóvárban ugrálni :DDD.

25/F

2017. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szép ruhákban jár, nagyon csinos, szaga annyi van, hogy érezni, hogy azért na, leizzad pár perc után, vagy pár lépcső után, illetve kényelmes, sétálni nem szeret, tehát túrázni ne induljatok el mondjuk .
2017. máj. 24. 19:31
 27/28 anonim ***** válasza:
Köszönöm az őszinte válaszod :) Majd még kérdezhetek? Írj privit.
2017. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szia, már majdnem 2 év telt el a kérdésfeltevés óta. Szeretném tudni, mi történt azóta a kövér munkatársnőddel. Továbbra is "vígan" elvan? Esetleg gyarapodott azóta?
2019. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!