Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes ebben a helyzetben kapcsolatot keresnem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egyetemista vagyok, két év múlva végzek ès utána szeretnék külföldre menni. Szóval addig nem igazán akarnék ismerkedni senkivel, mert lehet borítanà a terveimet. Viszont nagyon vágyok egy kapcsolatra ès érzem, hogy könnyen bele tudnék szeretni most akàrkibe.

Szerintetek inkább próbáljam elkerülni egy esetleges kapcsolat kalakulását vagy ne görcsöljek ezen és lesz ami lesz?

22/l



2017. máj. 14. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
s mi lesz akkor, ha idehaza találsz valaki, majd kimész?! 2000km-ről neten élitek a "pár"kapcslatotokat.
2017. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felfogás kérdése minden.
2017. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan keress kapcsolatot, és az életed simán vehet majd olyan fordulatot azáltal, hogy eszedbe sem jut majd elhagyni az országot. Elég furán is jönne ki, hogyha ezzel a szöveggel utasítanál vissza egy próbálkozót, hogy "nem akarok kapcsolatba kezdeni, mert 1-2 év múlva külföldön akarok szerencsét próbálni". Hosszú idő ez ahhoz, hogy ezalatt bármilyen más mederbe terelődjön az egész életed és boruljanak a külföldi terveid - egy nagy szerelem pedig általában amúgy is arról híres, hogy mindent összekuszál:)
2017. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben keresnék, főleg, ha vágysz is rá. A jövőt biztosan úgy sem tudod eltervezni...lehet nem is lesz olyan tartós párkapcsolatod, lehet a srác is úgy gondolja, majd, hogy érdemes külföldön próbálkozni, akárhogy is alakul tapasztalatszerzésnek és egy szép emléknek mindenféleképpen jó lesz.
2017. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Két évre semmit nem érdemes tervezni ilyen kiszámíthatatlan politikai helyzetben. Addig bármi történhet, ami borítja a terveidet.
2017. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismerkednék veled. Lesz ami lesz. Írj
2017. máj. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!