Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes már az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes már az ismerkedés elején tudatni a lánnyal hogy komoly kapcsolatot akarok?

Figyelt kérdés

Vagy nem?

Kissé tapasztalatlan vagyok. Hogyan szokott ez lenni?


2016. okt. 14. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne fedd fel a lapjaidat e téren. Máskülönben mindenki annyira komolyan vesz téged, hogy odébbállnak.
2016. okt. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen!!!!

Én elkevertem azt a hibát, hogy nem tettem meg ezt és én ittam meg a levét. Ez egy olyan problémát okozott, amiből mai napig nehezen jöttem ki (pedig ennek, több mint fél éve történt).

2016. okt. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne felteltenul szavakkal. Ereztesd, az fontosabb. Legyel vele kedves, odafigyelo, keresd (ne nyomulosan persze)... figyelj oda ra.

Mondani sokmindent lehet, es a bugyivadaszok altalaban pont ezzel a szoveggel szoktak bedumalni a noket az agyukba...

Szoval gyakran a tettek tobbet ernek.

2016. okt. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Yes! Mármint az első csók után már mindenképpen. És szerintem illik is megbeszélni, hogy akkor jártok. (Ciki, de tök sok félreértés elkerülhető.)
2016. okt. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Soha ne legyen biztos a lány az érzéseidben, akkor nagyobb eséllyel tudod megszerezni is, és megtartani is.
2016. okt. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Én nőként nem szeretem, ha valaki azzal jön, hogy komoly kapcsolatot szeretne...

Hogy miért? Mert egy kapcsolat nem attól lesz komoly, hogy kimondják, hanem attól, hogy azzá teszik. Egy vadidegen ember esetében nem tudom eldönteni, hogy mi lehet köztünk. Ha kimondjuk, hogy komoly kapcsolat, az már olyan elköteleződés-féle, anélkül, hogy egyáltalán ismernénk egymást. Jobb szeretem, ha hagyjuk spontán alakulni a dolgokat. Lehet azt érezni, tényleg, ahogy fentebb írták, felesleges szájbarágósan egyeztetni.

Bár lehet, hogy más meg igényli, hogy pontosan tisztázva legyen, nem tudom.

2016. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!