Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha a párotok csúnyán beszél veletek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem mindegy, pontosan mit mond, de ha qrvázik, ri_bancozik, meg elküld anyámba, akkor már pakolom is össze a cuccait. Lehet idegesnek lenni, de ez már agresszió, és azt nem űröm.
2017. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
+t
2017. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy érted a kérdést, de leginkább megbántódom.

A KFT együttes jól megfogalmazta:

"Amikor felpofoz a télapó, Vagy amikor halálra gázol a mentőautó. Kutatom, hogy mégis mihez hasonlíthatnám, Hogy a gázgyár esett rám."

2017. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz.sajnos velem szokott úgy ahogy első válaszoló írta,de mindennél jobban szeretem,és tud aranyos is lenni.csak hirtelen haragú és sokszor megbánt
2017. máj. 14. 17:14
 5/12 anonim ***** válasza:

#3 Ez a lehető legrosszabb megfogalmazás. :( Egy kukkot sem érteni.


Kérdező, elgondolkodom azon, hogy vajon miért beszél csúnyán. Aztán megkérdezem. Ha nem válaszol, vagy nem tud normális indokot mondani, na AKKOR küldöm el!

2017. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Más is tud kedves lenni. Válassz egy olyat, aki kedves is, még nem bánt meg.
2017. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*és még nem is bánt meg.
2017. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A hirtelen harag nagyon rossz jel. Én is fel tudom magam húzni dolgokon, de akit szeretek azt sosem bántanám meg. Szóban sem és tettekben sem. És ha majd a hirtelen haragjában egyszer eljár a keze?

Én alapból dobom azt, aki így beszél velem. Semmi okot nem látok arra, hogy személyemben megbántson, degradálóan beszéljen velem. Ja , és ne legyenek illúzióid, az ilyen gyerekek előtt sem fogja vissza magát. Mit fog a gyereked érezni amikor apa káromkodva szidja anyát mert nem volt kész időben az ebéd? Igen, tud aranyos lenni, ahogyan mindenki más is...de ez kevés. Hagyd ott, az ilyen nem érdemel egyetlen esélyt sem.

2017. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A harag és a kemény válasz csak a második lépés, az első mindig a megbántottság és megalázottság. Ez van akinél szomorúságot szül, van kinél agressziót, de az már részletkérdés. A legfontosabb, hogy ha "csúnyán beszélnek" valakivel (bár ez jelenthet akármit), akkor az illető megbántódik, rosszul esik neki. Szóval ne keverjük a dolgokat.
2017. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,teljesen egyetértek!!!!
2017. máj. 14. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!