Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem szemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem szemben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron megismertem egy különös srácot akivel nagyon sok dologról beszélgettünk. Nagyon normális. Tudom hogy nem vagyok közömbös számára neki pedig csak egyszer találkoztunk. Közben volt alakulóban egy kapcsim egy másik sráccal és összejöttünk. A télen egy balesetben elveszitettük a lakásunkat egy tűzeset miatt. Semmink sem maradt szó szerint. A srác néhány nappal később annak ellenére hogy közöltem vele hogy nem lehet semmi közöttünk felkeresett és egy nagyobb pénzösszeggel támogatta a családom. Utána beszéltünk pár alkalommal neten és eléggé eltávolodtunk egymástól. Tegnap ismét feltünt igaz nem engem hanem a testvéreim kereste fel és pénzügyi segitséget intézett számunkra. Egy ruházati üzletben dolgozok ahová tegnap bejött pár másodpercre megállt az ajtóban és rámnézett. Nem mondott semmit sem csak bólintott egyet. Azt a tekintetet nem fogom soha elfelejteni. Annyira összezavarodtam. Mit tegyek? mert közben-e kapcsolatom romokban hever... nem merek facen ráirni sem mert félek egy kicsit!

2017. máj. 14. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szeret. A kapcsolatodból lépj ki.
2017. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A sráctól függetlenül a kapcsolatodat rendezd mielőtt bárkivel bármit tennél.

Ha túl vagy rajta, akkor kezdj ilyesmivel foglalkozni. Nem lenne tisztességes bárkivel szemben is, ha búfelejtőnek használnád.

2017. máj. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!