Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek féltékeny a csávó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féltékeny a csávó?

Figyelt kérdés

Tegnap házibuli volt nálam, ahova meghívtam az egyik legjobb barátomat, aki történetesen egy nagyon csinos nő. Sosem volt közöttünk semmi, viszont kb.: mindenben megegyezünk, habitusban, stílusban, ízlésben, stb.

A kedves barátosném hozta a viszonylag friss pasiját is, akivel már párszor találkoztam, de eddig nem volt gond. Viszont a srác egész este nyomott volt, semmihez sem tudott hozzászólni, nem tudott feloldódni. A "barátnőmmel" viszont megint nagyon jól elbuliztunk, beszólogattunk egymásnak, jókat röhögtünk, buliztunk a kedvenc zenéinkre.

Kicsivel éjfél után a srác jelenetet rendezett a lánnyal, persze egy apró hülyeségből kifolyólag, amit meg is lehetett volna beszélni. Sajnos rendesen megölték a party hangulatot, de szerencsére inkább lefeküdtek aludni, mi reggel 8ig buliztunk tovább, a lány barátom csatlakozott is hozzánk, miután felébredt, de már a pasija nélkül.


Felmerült bennem, hogy a barátom párja csak a benne felgyülemlett feszültséget akarta így levezetni, hiszen láthatóan egész este nem érezte túl jól magát. Azóta beszéltem a társaság többi tagjával, mindenki úgy érezte, hogy a srác csak utánfutónak jött, és őszintén szólva, a lány velem sokkal többet foglalkozott mint vele. Én tisztában vagyok azzal, hogy minden téren jobb vagyok a gyereknél, de nem értem, az esetleges féltékenységét miért úgy kell levezetnie, hogy hülyét csinál magából és a barátnőjéből, aki történetesen az egyik legjobb barátom.


28/F



2017. máj. 14. 21:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy szégyenkezned kell miatta és ha sikerült változtatnod az életeden akkor hatalmas gratula (nem, nem gúnyból írtam, tényleg nagy dolog). Viszont képtelen vagy észrevenni, hogy mennyire fényezed magad, ez pedig szerintem gáz, lehet éppen ezért nem kellesz a barátnődnek.
2017. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
145 kilóról 92re fogytam, felszedtem némi izmot, heti 5x járok gyúrni, áttértem a fitt-ness életformára (persze azért a cheat meal is belefér "néhányszor" :D), szereztem egy jól szituált és jól fizető melóhelyet, levágattam a hajamat 12 év után (sajnos nagyon kopaszodok és ez eléggé indokolt volt már), ruhatárat váltottam és sokkal jobban ügyelek az ápoltságomra, mint előtte. Nagyjából ennyi.
2017. máj. 14. 22:00
 13/18 anonim ***** válasza:

Orulok a sikereidnek, de valóban az jon le, hogy a tisztelet es az alázat lemaradt sajnos a tanulmanyaid során. Pedig az is fontos (lenne/lett volna)...

(Annyiban igazad van a pasija kapcsán, h ha nem tudja - vagy inkabb nem akarja magat jol érezni, minek megy oda. De ne félj, úgyis szakítani fognak hamarosan.)

2017. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Pedig hidd el, végig szerény maradtam. Ha valaki a sikereimről kérdez, mindig az edzőmet méltatom, aki felkarolt, és a főnökasszonyomat, aki lehetőséget adott arra, hogy a jelenlegi munkahelyemen bizonyítsak. Ezenkívül életem végig nem lehetek majd elég hálás a családomnak, és a barátaimnak, akik végig hittek bennem és mellettem álltak a hosszú út során.

De ha valaki hülyén viselkedik, akkor azzal én sem leszek szolidáris.

2017. máj. 14. 22:18
 15/18 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van. :)
2017. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem kell szolidárisnak lenni senkivel, csak nem kell vergődni a sikereidre..
2017. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Igen feltekeny, valamint gondolom mekkora csalodas lehetett neki, hogy a baratnoje le se sz*rta(meg ugy kb senki mas se). Vele kellett volna foglalkoznia...Bulizni, tancolnia, bemutatnia a tobbi embernek vagy epp a mar az ismeros arcokhoz (ha volt olyan) odavinni es temazgatni. Te meg sajna adtad ala lovat. Ahelyett, hogy neha-neha bevontad volna a poenokba(utalva arra, hogy nem kirekesztett es orulssssz a legjobb baratod boldogsaganak) a tancba vagy akarmibe.

En nem tudom, hogy az emberek, hogy lehetnek ekkora erzelmi analfabeta, bar en mondjuk teljesen mas barati tarsasagot szoktam meg.

2017. máj. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ocsem, kiirtal egy kerdest, hogy aztan kozold a gyakori tarsadalommal te honnan jottel es mire vitted. Gratula komolyan mondom, de szerintem te meg mindig nem vagy megelegedve magaddal, mert egy egeszseges onbizalommal rendelkezo ember nem meltatja magat, foleg nem itt mert tudja hogy ezt mar senki nem veheti el tole es ez csak az o javara formalta a szemelyiseget. De itt a kerdes targya masodlagos. A kerdes is rolad szol nem a csavorol. Az onbizalom egy egeszseges onkritikaval rendelkezo ember hite sajat magaban. Na mar most te egoista vagy. Ettol fuggetlenul nem kerdojelezem meg amit elertel..
2017. máj. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!