Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Megtudna úgy szédíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Megtudna úgy szédíteni titeket egy nő, hogy nem éreztek iránta semmit?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki iránt én többet érzek, mint barátság, de mikor célozgattam rá, hogy több is lehetne inkább elterelte a szót. Mostanában viszont mikor elront, vagy elfelejt valamit mindig azt mondja azért mert megszédítettem vagy meghülyítettem. Nem értem, hogy lehetnék úgy hatással rá, ha nem is érez irántam semmit, mert ha bejönnék neki keresne, meg nyilván tudja, hogy nekem bejön.
2017. máj. 15. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam így viccelődni melóban. Mondjuk általában olyannal, aki tényleg bejön valamennyire. De helyzettől függ.
2017. máj. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet zavarában terelte el a szót a dologról.
2017. máj. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bátortalannak tűnik.
2017. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is munkahelyen többen tettek ilyen megjegyzést már, de sajnos eddig még egyikőjük sem folytatta a dolgot :-/ O:)


Ha tud róla, hogy bejössz neki, és mégsem élt eddig a helyzettel, valószínű, nem gondol a kapcsolatotokba többet. :-/

Esetleg a következő megjegyzését ne hagyd szó nélkül, hogy mit reagál.

Ha akkor sem él a dologgal, keress mást, kár ilyen pasira várni :-(


N29

2017. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!