Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő váláskor miért sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő váláskor miért sokkal gusztustalanabb mint egy férfi? Ezt hallani hogy a nő mindenből kiforgatja az exet, tehát sokkal "gonoszabbak" a nők egy szakitásnál, válásnál?

Figyelt kérdés
2017. máj. 15. 14:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit tudok válaszolni:


- a környezetemben a válások nagy része azért történt meg, mert a pasas nem tudta a gatyájában tartani a cerkát, mellette meg tojt a gyerek nevelésébe meg a házimunkába (persze bíróságon annyira tudták adni az apukát, aki belehalna, ha nem lenne mellette a gyereke... amikor apuka azt se tudta volna megmondani 10 perc gondolkodás nélkül, hány éves a kölök, nemhogy azt, hogy mi a kedvenc meséje)

- és még így is volt két példa, amit láttam, amikor még a megcsaló férj forgatta ki a vagyonából a nőt... jó, persze, ahhoz, hogy vkit kiforgassanak a vagyonából, az illetőnek elég hülyének és/vagy befolyásolhatónak kell lenni, mert alapból úgy lenne, hogy házasság alatt szerzett jövedelem 50-50%, előtte való különvagyon meg a tied lesz...

de azt könnyű kiforgatni a vagyonból, aki belemegy, hogy a másik nevére legyen íratva a lakás de az ő nevére vegyék fel a hitelt... meg ha a másik ilyet mond, hogy "add nekem ide szépen a lakás rád tartozó részét a gyerek miatt", akkor kifizettetni vele, vagy ezt felhasználni a gyerekért való "harcban", mert ha amúgy nem tudna lakást találni magának a másik, gyereket se tudna nevelni

- plusz, azt is észre szoktam venni, hogy sokan már azt is kiforgatásnak veszik, ha a nő viszi az őt jogosan megillető 50%-ot, csak mert "csak otthon ült"... mondjuk hacsak nem Vajna papa jellegű dolgokról beszélünk, a nő ált. azért otthon elvégezte az összes házimunkát, gyereket nevelt, ügyeket intézett, tehát nem a lábát lógatta

2017. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Embere válogatja...én is mondhatnám, hogy a nők így, meg úgy, mert váláskor az én exem sem volt korrekt, de nem, azt gondolom, hogy is- is, ami a nemeket illeti. Mint írtam ez személyfüggő...
2017. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
Haha kérdező te még kezdő gyakoris vagy; egy nő MINDEN helyzetben gusztustalanabb, mint egy férfi. Ismerkedéskor is, a párkapcsolatban is, szakításkor is, sőt még a haláluk után is ők az ijesztőbb szellemek. Csak aztán ne nagyon nézegesd az itteni kérdéseket, mert akkor rendszeresen láthatsz olyanokat, amikor a pasik kérnek tanácsot, hogy hogy bosszulják meg, hogy a nőjük kidobta őket..
2017. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csak a férfiakat hallgatod meg, azért.

Ismerek olyat, aki GYES alatt dobta ki a feleségét két pici gyerekkel. A ház az övé volt, szóba se került semmilyen felezés, meg hogy ottmaradnak, mint amikről itt szoktak regélni.

A feleség próbálja behajtani rajta a havi gyerektartást. De azt se hajlandó fizetni, csak ha kedve van. Láthatásra nem megy és nem viszi el őket, mert az új nője (aki miatt váltak) féltékenységi rohamot kap, hogy csak az exét akarja megdugni.

Gyakorlatilag úgy szívódott fel, mintha sose lett volna apja a két gyerekének. Nem érdekli, hogy és milyen körülmények közt élnek a saját gyerekei!


Mégis mindig előadja mindenkinek, hogy a volt neje forgatta ki a pénzből, belerokkan a gyerektartásba, milliókba került a válás, micsoda szemét az exe, meg egyéb közhelyek.

2017. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ebben van igazság
2017. máj. 15. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!