Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátortalanabb férfiak, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bátortalanabb férfiak, ti hogyan viselkedtek a kiszemeltetek közelében?

Figyelt kérdés
Mertek ránézni, beszélni vele, vagy csak bámuljátok és azt várjátok hátha lép a nő?

2017. máj. 16. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Ránézni akkor, ha nem látja.

Beszélni ha Ő kérdez. Közben vagy nem tudom megállni és egyenesen rá nézek, vagy próbálok mindenfele nézni.

Inkább várok, az a biztosabb, mert nem szeretek pofonért házhoz menni...


Utálom, hogy ilyen nyuszi vagyok, de nem igen tudtam fejleszteni rajta.

2017. máj. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbálok a közelében lenni, hogy "belém botoljon", kedves próbálok lenni (ami pont hogy nem jó), megpróbálom nem feltűnően figyelni.
2017. máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amikor már hosszabb ideje tart a dolog, látván, hogy a lány közönyös, vagy (színlelt közönyt mutat, ezt nem tudni), akkor az ember nem néz már az illetőre. Egyszerűen kellemetlen még a gondolat is, hogy rágondoljak, mégha az ember legszívesebben átölelné. Csak hát közrejátszanak az illető büszkesége és szótlansága (no meg a barátnői jelenléte, akik előtt már valószínűleg úgyis ki lettem tárgyalva), amik számomra nem teszik lehetővé a "kiteljesedést".

Egyébként nem várnám soha, hogy a nő lépjen, csak inkább azt, hogy elérhetővé váljon (elsőként beszélgetés keretében).

2017. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ex rámnézni sem mert, ha nincs egy közös ismerős, soha össze nem jövünk - bár, az összeköltözésig volt jó a dolog, utána elég gyorsan kiderült, MIÉRT nem volt soha senkije az exnek.
2017. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3-as, hogy váljon elérhetővé, mikor nem mersz odamenni sem hozzá, csak messziről nézed?!


Tudod, milyen szar, mikor megnéznek, és nem tudod, hogy azért, mert valami kosz van rajtad, szimplán megdugni akar (nyáron, főleg), vagy csak olyan tutyimutyi, hogy képtelen egy "szia - és aktuális téma"-beszélgetést elkezdeni.


Nem vagyunk szörnyek, akik kérdezés nélkül elhajtanak, ha meg nem jössz be, azt nem kell felvenni, mert én is évekig buliztam, hogy az összes barátnőm körül legyeskedtek a pasik, nálam meg soha.

2017. máj. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felborzolom a tollaimat, és násztáncot lejtek.
2017. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5:

Azt nézést látnod kéne.

2017. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a messziről nézés a rossz. A közelemben meg szemlesütés, pirulás....

Én ilyenkor azt érzem, hogy ha a közelemben, vagy beszélgetés közben nem nagyon mer rám nézni akkor nem vagyok szimpatikus, és így az ember hogyan biztathatná a másikat?

2017. máj. 16. 13:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki külsőre túlságosan tetszik, azzal gyakran én sem tudok szemkontaktust tartani. Zavarban vagyok tőle. A tapasztalatom az pedig, hogy ilyen esetben nem tudom magamat adni előtte. De nem biztos egyáltalán, hogy tetszel neki és nem mer odajönni. Az is lehet, hogy van valakije, csak te nem tudod.
2017. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de azért reagálnék.:)

Tökre szeretem ezt a témát, egyébként ne higgye senki, hogy a bátortalanoknál nem látszik, ha tetszik neki valaki. Mert bizony látszik. Ha picit utánajártok, akkor tudni fogjátok mik a jelei annak, ha csak szimplán zavarban van a másik, és mi annak, ha nem érdekled egyszerűen.


"Aki külsőre túlságosan tetszik, azzal gyakran én sem tudok szemkontaktust tartani. Zavarban vagyok tőle. "


- Nos, az elején én is ilyen vagyok, bár nagyon ritka, hogy ennyire megfogjon valaki, nem rég pont ez játszódott le. :)

Annyira megnézném az egész jelenetet egy videón visszajátszva: konkrétan szemben ült le velem, hirtelen azt sem tudtam, merre nézzek, le néztem, azt jobbra-balra. ( ez természetes az elején, ha nagyon tetszik valaki)

Aztán észrevettem, hogy ő is ide-ide néz/pillant, és mintha ő is el-el kapta volna a fejét.

Aztán hamar el is szállt a zavar.


Na de mik ezek a jelek?

" Próbálok a közelében lenni, hogy "belém botoljon", kedves próbálok lenni (ami pont hogy nem jó), megpróbálom nem feltűnően figyelni.

"

- Ez tökéletes, másrészt a kedvesség és a kiemelt figyelmesség pont, hogy jó nagyon is, ugyanis így veszem észre én is, hogy ok, most nem biztos, hogy csak a havernőjeként érdeklődik, hanem nőként tekint rám. Szóval ez teljesen jó, hidd el. :)


- A bátortalan nézésről:

HA kitapasztalod, látni fogod a különsbéget, 2 dologról lehet levágni, ha valakinek tetszel, csak bátortalan, vagy nem érdekled.

Az egyik, hogy (főleg a nők) játszák el, hogy zavarukban rád néznek, majd lesütik a szemüket a földre. (Igazából ez lejátszódik 1-2x, akkor már gyanút foghatsz. Ha 3.szorra is találkozik a tekintetek, valószínűleg már bátrabban megy a dolog és megtörténik a szemezés.

-Tehát 1-2 félő pillantások után LFELE néz, majd újra rád. Ez jó jel, ha fefle néz valaki ugyanis, akkor csak zavarban van. HA viszont rád néz, és nem lefele, hanem oldalra néz el, akkor nem fogtad meg különösebben, nem keltetted fel az érdeklődését.


A másik, hogy miután a fenti jelent megismétlődik, utána ha folytatjátok, már bátrabban néztek a másik szemébe, mert tudat alatt is elvágod, mi történik.

-Ha te nézel rá, és nem kapja kapja el előbb a tekintetét, hanem te, az is jó jel.


Ugyanis ha nem érdekelnéd, akkor hamar odébb nézne, elordítaná a tekintetét.

O, és még rengeteg apró gesztus és jel van, ami lebuktat, ha tetszik valaki.

26N

2017. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!