Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmondjátok a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondjátok a párotoknak, ha buliban valaki flörtölni kezd veletek, meg akar hívni valamire?

Figyelt kérdés

Néha elmegyünk külön bulizni - ez annyit takar, hogy beülünk beszélgetni, kicsit iszogatni, esetleg táncolunk -, és ilyenkor nem egy srác próbálkozik, nyilván mindegyikőjüket visszautasítom. Nekem természetes, hogy ezeket elmesélem, mert vicces dolgok születnek az egészből.

Viszont beszélgettünk egy másik párral, ahol a srác közölte, hogy ő erről nem akarna tudni.


Nálatok ez hogy működik?


2012. nov. 28. 17:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én elszoktam mesélni, mert megkért rá.

Többynire mi is csak röhögünk egyet,mert többynire elég abszurd módon próbálkoznak :DD

2012. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Jézus...bocsi a szóismétlésért :D

Első voltam :)

2012. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
én elvárom hogy beszámoljon ilyenekről a barátnőm
2012. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ami jelentéktelen arról minek beszélni? Ez olyan mintha alig várod, hogy elmeséld hogyan folyik a víz a csapból. Engem fárasztana. Ha megkérdezem akkor érdekel, de nem tartom olyan fontos dolognak, hogy ezen egyáltalán nevetni is lehesen. Értelmetlen.
2012. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Tehát szerinted vicces az,hogy odamennek hozzád,és próbálnak kedvesek lenni veled.Nem az a baj,hogy visszautasítod őket,hiszen van barátod,de még kineveted őket.Gondolkodj már egy kicsit is néha...
2012. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Pont, hogy nem próbálnak kedvesek lenni az esetek nagy részében-

Amikor azzal jönnek oda, hogy de jó a p*csád és még tovább akar társalogni akkor had röhögjem már képen ha úgy tartja kedvem :)

2012. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

En el szoktam meselni, parom is elmeseli, ha jol megy egy kapcsolat akkor nincs ok feltekenykedni.


Ha valaki arra feltekeny, hogy a baratnöjenel egy idegen beprobalkozik (semmi esellyel persze, mert a csaj csak kacag egyet es szepen lekoptatja) akkor a pasival nincs rendben valami.

2012. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Röhögd, de ezt minek kell elmesélni? Ezt mond el inkább? Mi ebben a vicc? Van csajom és neki nincs, de nyomi? Vagy min kell röhögni ezen? Azt értem, hogy neked vicces, de én ezen speciel nem tudok nevetni csak a csajon, hogy ezt elmondta. Áruld el miért kell megosztani mind hülyeséget?
2012. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Miért mondom el? Mert megkért rá azért :)

Miért vicces ? Mert általában tovább nyomatják ezek a debil egyének a még nagyobb baromságaikat amit épp ésszel fel sem lehet sokszor fogni...na de ezt pont nem neked fogom magyarázni ;)

2012. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha tudsz olvasni akkor elolvashatod újra, hogy írtam ha nem érdekel akkor minek. Gondolom ez meg neked volt nehéz hjaj.... és akkor te nem akarod megmagyarázni? Na most én is úgy röhög mint te a debil gyerekekenXD
2012. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!