Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólnátok friss kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnátok friss kapcsolatban ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha felbukkan újra az ex és beszélgetni akar veled. Nem biztos, hogy újrakezdésről van szó (én nem is akarnám újra kezdeni), de nem akarok ebből balhét. Szólnátok az új barátotoknak vagy felesleges emiatt? Fordított esetben nekem rosszul esne, ha nem tudnék erről.
2017. máj. 16. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szólni korrekt. Esl. azt is hozzátenném, hogy nem akarnám kompromittálni magam azzal, hogy nem szólok. De azért ha lehet, rövidre zárnám a dolgot azzal, aki nyilván nem ok nélkül ex.
2017. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Két választás közül dönts:

1) Elküldöd a francba az exed, ekkor szólni sem kell róla.

2) Szólsz a mostaninak róla.

2017. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem szólással örökre elvesztheted a másik bizalmát. Még ötletnek is idióta
2017. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdés az ex tud-e róla,hogy ex ráadásul annyira,hogy az esetleg még szinte ki sem hűlt helyére már beújítottál valakit :D

De persze szólni kell a mostaninak,ez alap! Aztán vérmérséklete szerint reagál.

2017. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 ez már 2 éves lezárt kapcsolat, rég kihűlt az ex helye :D Ez a mostani meg még nem biztos kapcsolat elég friss, nem tudom még merre tart. Lehet azzal, hogy szólok csak azt érem el, hogy a mostani fogja azt mondani, hogy game over.
2017. máj. 16. 16:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Most abban sztem nincs semmi, ha elmondom, hogy keresett engem az exem, és nem tudom, miért. Esetleg megkérdezem, zavarja-e, ha rákérdezek nála, hogy miért keresett. Ez korrektség. Akinél emiatt elveszíted a bizalmat, az egy betegesen féltékeny alak.
2017. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy mivel újrakezdeni semmiképp sem akarnám, így beszélgetni sem akarnék az ex-szel semmiről sem, úgyhogy az új páromnak sem lenne miről szólnom...
2017. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én exem nem szólt róla, hogy egyszer ráírt az exe és onnantól kezdve folyamatosan cseteltek titokban. Összetört bennem valami, egy ideig még együtt voltunk, de soha nem tudtam már megbízni benne és szakítottam.

Nem azért mert beszéltek, hanem mert nem szólt és még tagadta is.

2017. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, de mivel semmit nem érzek iránta, annyi is lenne a dolog, autzt megemlitenén a páromnak, hogy keresett, lekoptattam, történet vége.
2017. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!