Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Én 25éves srác vagyok. A munkahelyemen, a munka során megismerkedtem egy 32éves nővel. Komoly barátság alakult ki köztünk,az elmúlt évben, mindent megtudunk beszélni, egy titok nincs köztünk. Ha baj van ott vagyunk egymásnak, vagy együtt együtt nevetünk a jó pillanatokban.

Én elmondtam neki, hogy mit érzek iránta, (szerelem), de ő azt mondta erre válaszul, hogy Ő is nagyon szeret, de csak mint barátot tud. Megtudjuk beszélni a párkeresési eseményeket is, legalábbis Ő keres, de én csakis Ő-t szeretem, és ez nagyon rossz nekem. Egyoldalú szerelem.

Ti mit tennétek a helyemben?


2017. máj. 16. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyekeznék megtartani a munkámat és az ép eszemet,ami csak úgy lehetséges,ha tudatosan elkerülöm az illetőt.Pokoli dolog ez,én tudom.Viszont most neked kell okosabbnak és erősebbnek lenned.Nekem mindez félig sikerült,én maradtam,ő ment.
2017. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azóta már Én is, és Ő is külön munkahelyen vagyunk.

De heti szinten találkozunk, együtt szaunázunk, eszünk, de az ágyig nem jutottunk.

De most őszintén szólva nem is az ágy akció érdekel, hanem a szíve általi szeretete lenne fontos.

2017. máj. 16. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos, gondolom már az elején is vonzódtál tőle, és pontosan tudtad, hogy többet akarsz tőle. Egy dolgot jegyezz meg: a biztonságos, "egyelőre csak barátkozok vele" sosem végződik jól. Ha a férfi akar valamit, nem hezitál. Te barátságot építettél vele. Most a mágikus friend-zone-ban vagy. Innen elég nehéz kikerülni, noha nem lehetetlen. De pár dolgot jegyezz meg:


1, Barátkozás először manőver: jellemzően nem úgy végződik ahogy a férfiak akarják. Felejtsd el.


2, Soha, SOHA ne hányd a nyakába egy nőnek az érzelmeidet, amíg nem jártok (és akkor is őszintén, de módjával!). Ez sem végződik jól.


3, Amíg nem utasít el valaki (direkt/indirekt/én csak barátként tekintek rád) addig a férfi feladata: találkozó szervezése (találkozók közti kommunikáció minimalizálása, élőben, személyesen kell ismerkedni), jól érezzétek magatokat, flörtölés, vonzalom építése, és fizikai eszkaláció (érintés testbeszéd alapján, látni fogod mikor nyitott rá), csók, szex. És ezt ismételni többször.


4, Ölelés, arcra puszi: azt a barátok csinálják. Döntsd el, a cimborája, vagy a "szeretője" akarsz lenni.


5, Kapcsolat téma: felejtsd el. Nem a te dolgod felhozni férfiként. A te dolgod viszont találkozó szervezése, program szervezése, menni, figyelni rá, fizikai dolgok, vonzalom építés, szexuális feszültségkeltés, majd ezt ismételgetni minden találkozó alkalmával. Ha majd ő kapcsolatot szeretne, felhozza.



Most pedig elmondom mit tennék, ha a helyedben volnék (úgy gondolom, ez lehető legjobb esélyed. Nem garantált, de ettől nagyobb valószínűséggel semmi más nem fog működni):

Nem keresném. Ha ő keres, akkor pedig 2-3 sorváltás, max 1-2 perc beszélgetés, majd megkérdezném, mit csinál X napon/hétvégén, vagy mikor ér rá találkozni, mert nagyon szívesen látnád. Ha belemegy oké, ha nem, ismét nem keresném, amíg nem keres. (Ha megintkeres, max 2x megismétled a fentit, utána soha többet sehova nem hívod, 2 sorváltás , majd mennem kell bocsi, szép napot!)

Ha belemegy a talákozóba, nem venném figyelembe, hogy mit mondott. Érzelmeket felejtsd el. És viselkedj úgy, mint egy randin (lásd fentebb). Ha elutasít, elfordítja a fejét a csóknál, ismét nem keresni többet. Ha végül pedig felhozza a barátság bullshit szöveget azt mondod (fogalmazd át, őszintén, szívből szóljón):

Nézd, nekem marhára bejössz, és én randizni akarok veled. Tiszteletben tartom, hogy te nem akarsz, viszont én csak a barátod nem tudok és nem is akarok lenni. Magamat is becsapnám, másrészt nem tudok úgy másokkal ismerkedni, hogy közben a fejemben jársz, és esélyt látok arra, hogy randizzunk, nekem az nem megy. Szóval ha megváltozna benned ez az érzés, vagy meggondolnád magad, hívj fel, vagy írj rám. Kellemes hetet!


Remélem segítettem.


33F

2017. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!