Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes, korrekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes, korrekt döntés? Lent

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok, megismerkedtem egy nálam egy évvel fiatalabb férfivel. Kétszer randiztunk eddig, a másodikon történt egy csók is. Nagyon kedves, aranyos, és úgy veszem észre, hogy egyre inkább odavan értem. Nekem is szimpatikus, viszont nem érzek semmi különöset. De nem csak ez a gond. Jelenleg munkát keresek, valószínűleg költözni is fogok, még az is lehet, hogy az ország másik végébe..de ha az az állás nem jön össze, akkor meg Angliába megyek ki, egy ismersöm mellé. Azt mondta, hogy ő szívesen jön velem mindanhova, ha úgy van. Éppen ez zavar. Fél éve ért véget egy 2 éves kapcsoaltom, nemrég kezdtem el azt érezni, hogy végre túl vagyok rajta, szabad vagyok, oda megyek, ahová akarok, ésérzelmileg se köt senki. És pont most jött ő..elmondtam neki mindezt, azt mondta hogy neki én vagyok a legfontosabb.. egyrészt ezt korainak tartom 3 hét ismeretség után, másrészt kicsit félek attól is, hogy beleszeretek, és akkor már megint kapcsoaltban leszek...5 éve folyamtosan volt kapcsoaltom, és pont most kezdtem érezni, milyen jó is lenne egy kis szünet...össze vagyok zavarodva, nem tudom mit akarok, pedig azt csak én tudhatom..Mit gondoltok?
2015. máj. 31. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg ennyi kétely van benned,nem biztos,hogy kell neked a kapcsolatosdi.
2015. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:
sztem akaszd kicsit most szögre a randizást és élvezd h kicsit magad lehetsz
2015. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ha nem akarsz kapcsolatot, ne randizz. Nem kötelező kapcsolatban lenned senkivel, vele sem.
2015. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!