Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyes döntés? Kikészülök! 17/l

Figyelt kérdés
Nem is tudom,hogy hol kezdjem...15 évesen összejöttem az unokatestvérem legjobb barátjával,ő hozott minket össze.Nekik van mégegy legjobb barátjuk,vele nagyon jóba lettem én is.Ők nem laknak velem egy városban,viszont az utolsó fiú,akit említettem ,ő ide jár suliba,vagyis az én városomban kollégista.Vele többet találkoztam az utóbbi időben,mint a barátommal.Őszi szünetben együtt mentünk fel a barátomhoz (mármint a fiú barátom ugye ment vissza a koleszból,és én is mentem).3 óra volt busszal ,nagyon mélyen beszélgettünk,kérdeztem,hogy szerinte van-e fiú -lány barátság,erre azt felelte,hogy csak addig amíg,az egyik fél vele nem szeret a másikba.Nem vettem célzásnak.A buszon a karjaiban feküdtem,mandk megérkeztünk.A barátomnak ilyen közösségi munkára kellett mennie egyik nap(érettségihez),Aznap egész nap a fiú barátommal voltam,nagyon jól éreztük magunkat,csikiztük egymást stb,már rajtam feküdt kb.mélyen a szemembe nézett,valami furcsát éreztem a lelkem mélyen,majd mondta,hogy Menjünk inkább a barátom elé.Eletelt pár nap,megtudtam,hogy a barátom megcsalt fél éve (egy buliban lefeküdt egy csajjal).Kiakadtam,a fiú barátom vigasztalt,majd elcsattant egy csók.Pár nap múlva még egy és szerelmet vallott.Össze voltam zavarodva ,nem tudtam,hogy kit szeretek,végül adtam egy esélyt a barátomnak,de nem ment,csak a fiú barátom járt fejemben.Szakítottam a barátommal végleg (ők eközben összevesztek,nem emiatt,az exem nem is tud erről még).Összejöttem a fiú barátommal,nagyon szeretem,viszont kellemetlenül érzem magam,mert én nem ez a fajta lány vagyok,undorítónak érzem magam,amiért az exem volt legjobb barátjával jöttem össze.Próbáltunk csak barátok lenni (direkt emiatt,mert az elején neki is lelkiismeret furdalása volt),de nem ment.Ahogy megláttam ,kiugrott a szívem a helyéről.Szerintetek helyesen cselekszünk?

2014. dec. 14. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, ne azon rágódj mi a helyes és mi nem, hanem azon, hogy mi esik neked jól és mi nem.
2014. dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 To7ka ***** válasza:
Most már jelenleg helyesen. Persze! Mi mást csinálnál, vele érzed jól magad, közel van hozzád, jobb vele. A kérdésednek így nincs értelme, kár azért kikészülnöd, mert boldog vagy. Viszont én a srác helyében soha nem jöttem volna veled össze. Van pasid, de ha egy sráccal utazol 3 órát egy buszon ölelkezel vele, hozzábújsz, flörtölgetsz, míg ő dolgozik Te szintén romantikázol egy másik pasival.. Pl ezért érezd magad szarul, és erről szokj le:P
2014. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az meg a másik,hogy én mindent megadtam a barátomnak,szerettem,tiszteltem.Az utóbbi időben vált Számomra nagyon fontos emberré az ő legjobb barátja.Állítólag hatalmas szivem van és ezzel az exem nem tudott bánni,a jelenlegi barátom pedig igen,és soha senkit nem csalt meg,míg ez exem az előző barátnőjét is.A legrosszabb,hogy mástól tudtam meg,hogy mit tett.
2014. dec. 14. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj és ne rágódj a múlton, szerintem helyesen cselekedtél! Tény, hogy nem szép dolog a volt barátod barátjával összejönni, de igazából Ő sem volt egyenesebb nálad, hisz megcsalt, amit nem mondott el. Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy ujjal kell rá mutogatni és Te ne érezd magad rosszul, csupán csak azt, hogy amit Te csináltál, azt azért csináltad, mert a szíved után mentél és így érezted helyesnek, ráadásul a bizalom is odalett a barátoddal, amit nem is csodálok.

Lehet kicsit sok minden történt egyszerre és ezt érzed soknak, de ne érezd magad teljes mértékben hibásnak. Te is tehetsz róla, hogy így alakult, de ha ennyit jelentettél a barátodnak, akkor jobb is, hogy így történt.

Sok sikert a mostani barátodhoz, legyetek boldogok! :))


22N

2014. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szakított velem!Azt mondta,hogy nem tudja ezt tenni a volt legjobb barátjával.Nagyon magam alatt vagyok :(
2014. dec. 14. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ezen ne rágódj, megismerkedtetek és összejöttetek, ez nem helyes vagy nem helyes... ilyen az élet!!! Ne rágódj ezen, inkább örülj neki hogy boldogak vagytok és szeretitek egymást, es kész!!! Mellesleg ha a pasi megcsalt akkor megérdemli...
2014. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!