Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet együtt élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet együtt élni egy érzelmi analfabéta emberrel?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki együtt él ilyen férfival, nővel? Mióta?
2017. máj. 16. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz ez alatt? Olyan, aki nem fejezi ki az érzéseit, nem bókol, nem romantikus, ilyesmi?
2017. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, valahogy úgy. De itt van bővebben:


[link]

2017. máj. 16. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedtem egy ideig ilyen pasival, nem tudtam eldönteni, hogy most tényleg érdeklem-e komolyabban, vagy csak nem képes kimutatni az érzéseit. Úgy beszélgettünk, mintha csak haverok lennénk, nagyon távolságtartó volt, csak akkor bókolt, mikor alkohol befolyása alatt volt. 1-2 hónap után együtt aludtunk, de közölte, hogy nem szeret összebújni. Na én utána hagytam is, nem tudnék ilyen emberrel együtt lenni, csodálom, ha valaki igen.
2017. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Foggalman se sincsen de nem is érdekel mert végső soron minek együtt élni ilyennel?
2017. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!