Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szüntessem meg ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szüntessem meg ezt az érzést? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szoval van egy lany aki nagyon tetszik,viszont mar reg friendzone-ban vagyok. Tudom,szivas,de vagy igy vagyok a kozelebe,vagy sehogy.Azt hittem hogy majd elmulik ez a vonzalom de nem. Valamelyik nap reszegen smarolt az egyik haverommal. Eleg nyomorult erzes. Szakitsam meg vele a kapcsolatot veglegesen? Vagy hogyan tudnam megszuntetni az erzeseim vele szemben? Nem akarom se ot se a haveromat elveszteni.

2017. máj. 17. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elveszíteni azt lehet, ami a tiéd. Ő soha nem volt, és nem is lesz a tiéd. Akkor?
2017. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, ez a felnőtt párkapcsolatok kategória. Komolyan mondom, egyes emberek értelmi szintje nem azt árulja el, hogy ő érdemes lenne arra, hogy felnőtt legyen.


Ember, agyad a helyén van? Ő soha nem volt a tiéd, nem is akart tőled semmit! Az már a te h..lyeséged, hogy még mindig táplálsz iránta valamit, ő már rég le..szr téged.

Már nem is kéne hogy vele foglalkozz.

És egyébként is, mi közöd neked ahhoz, hogy részegen kivel mit csinál? Nincs közötök egymáshoz.

2017. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Oke ez jogos. Viszont a problemamra nem adtal valaszt :/
2017. máj. 17. 21:37
 4/14 A kérdező kommentje:
A hangnemből meg vissza lehet venni
2017. máj. 17. 21:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Zárd le a múltat, engedd el, ne gondolj rá, csajozz be, stb...
2017. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Friendzone-ból szinte lehetetlen kitörni. Nagyon ritkán előfordul, hogy idővel egymásba szeretnek a barátok, de ez tényleg kb. 1%, vagy még annál is kevesebb.


Egyetlen egy olyan lehetőség van, amivel számottevő esély lehet. Ez pedig az, hogy ha megszakítod vele a kapcsolatot és elkezdesz fejlődni, változni abba az irányba, amiről tudod, hogy neki bejön (mint férfi). Majd amikor ezt elérted, akkor újra találkoztok.


Ez nagyon nehéz, minimum hónapokig tart, de sokszor évekig - és még így sem biztos semmi.

A jó hír, hogy közben meg találkozhatsz olyanokkal, akiknek bejössz és máris nem lesz olyan fontos számodra a volt lánybarátod. :)

2017. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazabol hulyen tettem fel a kerdest. En mar nem akarok semmit, de megis itt van ez az erzes bennem amivel nemtudok mit kezdeni. En nem akarok valtoztatni semmin,mert egyebkent nagyon jol kijovunk,csupan nem akarok baratsagnal tobbet erezni.
2017. máj. 17. 21:43
 8/14 anonim ***** válasza:

"vagy igy vagyok a kozelebe,vagy sehogy" -> Sehogy. Ezt javaslom.


Áltatod magadat, pontosan tudod legbelül, hogy odáig vagy érte és őt akarod, a barátság meg kevés. Miért éred be kevesebbel, mint amit akarsz? Becsapod magadat? Szarul érzed magad? Miért jó ez?


Soha többet nem keresném. Ha észre veszi, oké, ha nem, az is oké. Ha keres, akkor pedig elhívnám egy italra, ignorálnám azt amit eddig mondott, és randiként kezelném, úgy is viselkednék, legkésőbb a randi végén megcsókolva. Ha elutasít, elmondod szívből, hogy oké, érted nem akar semmit, te viszont ezt nem akarod. Nem akarod becsapni magadat, a csak barátság kevés, annyival nem éred be, te randizni akarsz vele, megérinteni, megcsókolni stb. Jó, nem jó? Oké, ha majd meggondolta magát, akkor keressen! Adios.


És soha többet nem keresném.


33F

2017. máj. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na akkor fussunk neki meg egyszer. Elismerem hogy valamit erzek iranta,de nem akarok osszejonni vele. Egyszeruen csak ezt a vonzalmat szeretnem "kiiktatni". Sokkal fontosabb a baratsaga,es tudom hogy amugy se mukodne.
2017. máj. 19. 19:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez esetben keress hímnemű barátokat. Akármiben hiszel (teremtés, vagy evolúció), egyik sem azért választotta külön a nemeket, hogy barátkozzanak egymással, hanem azért, mert így van megoldva a szaporodás kérdése.
2017. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!