Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok azóta szálltak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok azóta szálltak el ennyire maguktól amióta "tilos" férfinak lenni?

Figyelt kérdés

Rengeteg, de tényleg rengeteg flegma, hihetetlenül bunkó, lekezelő, arrogáns, egyszerűen megmondva szemétláda lány van főleg a 15-25-ig terjedő korosztályban.

Undorító, alpári stílussal viszonyulnak az emberekhez (elsősorban férfiakhoz), olyan magas lovon ülnek gyakorlatilag a semmire, hogy ha leesnének róla már a zuhanás felénél meghalnának.


Nem tudom elhinni, hogy ezekből a lányokból valaha is rendes, szeretetteljes nő és családanya lesz amikor felnő mert ennyit nem fog változni egyetlen ember sem. Ahogy mondani szokták, kutyából nem lesz szalonna.

Nem védem a fiatalabb férfiakat sem mert ők is megérnek egy misét, de rajtuk pont azt látom, hogy egyre feminimebb vonásokat vesznek fel.


Azt pedig képtelen vagyok elhinni, hogy 50-60 évvel ezelőtt is ilyenek lettek volna a lányok már az általános iskolában is.

Szóval szerintetek hová vezet a tendencia és mitől alakult ki? Mert ez önmagában elég elkeserítő, hogy milyen jövő vár ránk.


2017. máj. 17. 22:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
47%

mert a férfiak között nincsenek ilyenek.

keress amúgy rá : ciaraxmb (egy nőci aki 2 éve még piált, elvesztette a munkáját, most pedig egy fantasztikus anya)

2017. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%

Állítólag a Bibliában le van írva, hogy a nők egyre férfiasabbak, a férfiak meg egyre nőiesebbek lesznek.

Ez egyébként tényleg jellemző.


Azért mert találkoztál néhány ilyen lánnyal, NEM KÉNE általánosítani!

Akkor a pasikról is lehetne általánosságban írni jó sok mindent ebből kiindulva.


És mit jelent az, hogy "tilos férfinak lenni"?


"Egyetlen állandó a változás maga." Hérakleitosz


Mindenki képes a változásra, ha akarja és tesz is érte. Úgyhogy légyszi, ne nagyon szállj el a kijelentéseidtől.

2017. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
86%
Vannak ugyan ilyen férfiak is, azokat miért nem degradálod le így?
2017. máj. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
62%
Végtelen útvesztő barátom. Nem vezet ez sehova.😂
2017. máj. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

A bibliában ez hól van le írva????? Mhhhh

gyanúúúús.

2017. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Nem bántott senki és itt nem csak néhány lányról van szó.

Napi szinten a 200-300 lányból kb 80-100 ilyen. Most nem számolom meg őket pontosan, de 3-ból 1 szinte biztosan, ez 30-33%

Ez pláne nem általánosítás mert külön erre a rétegre céloztam a kérdést.


És persze, vannak ilyen fiatal férfiak is, de szinte soha nem hallok férfiakat valóban bunkó és minősíthetetlen hangnemben beszélni lányokkal. Többnyire azt látom, hogy próbálják tenni a szépet, nyomulni kicsit, stb.

2017. máj. 17. 22:44
 7/41 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem a jelenség egy kicsit a férfiak hibája is. Ugye az egyenjogúsággal, a szexuális forradalommal, fogamzásgátlókkal a nők "szabadabbak" lettek, szabadabban választhatnak a férfiak között. Mivel a fiatal (40 alatti) népesség körében eleve kevesebben vannak (statisztikai tény, tessék utánanézni, aki nem hiszi), meg úgy általában kevésbé kínozza őket a vágy, ha azon a héten nem voltak együtt valakivel, jelentős különbségek alakultak ki a párt/partnert kereső, különböző nemű személyek számában.

Itt lépünk be mi, férfiak. Mivel versenyben vagyunk egy-egy nőért, és nem borítékolható a siker, mit csinálunk? Egyszerre több vasat tartunk a tűzben. Tök logikus. Miért érzékel a lány? Hogy egyre több férfi próbálja meghódítani. Mi erre a természetes reakció? Az, hogy még feljebb mennek az igények. Ha ezeket megkaphatom — gondolják —, sokkal jobb is lesz. És valljuk be, sokszor lesz is; vagyis úgy tűnik. Ez viszont egy ördögi kört eredményez. Nekünk, férfiaknak, egyre több nőnél kell egyszerre próbálkozni, és egyre inkább szépíteni kell a dolgokat, hogy összejöjjön egy-egy dugás/párkapcsolat. Stb.


Biztos nem tökéletes az elméletem, de szerintem valami ilyesmi van a nyugati világban. Lehet lepontozni, még mindig nem érdekel. :D

2017. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Huh, csak nem összekaptál egy lánnyal?:o Nekem az egyik osztálytársam volt ilyen. Mindig amikor rámnézett undorral tette, mintha undorodna tőlem, de másokkal is csinálta ezt. Nem véletlen, hogy alig szerették őt emberileg, sokkal inkább csak az eszét szerették.:/ A jó hír az viszont, hogy voltak más lányok is az osztályban. Így a földbolygón is vannak még más lányok azokon kívül akikkel te találkoztál.:) Egy lány például odajött hozzám egyszer megölelni amikor lehangolt voltam, akivel amúgy nem is beszélgettem azelőtt nagyon. Egy másik idegen lány akit akkor láttam először és utoljára széles mosollyal rámmosolygott, amit annyira jó volt látni hogy feldobta a napom. A moziban is az egyik moziszedő lány mindenkire rámosolygott őszintén akik bementek a terembe. Megint egy másik idegen lányka leült hozzám az asztalhoz, amikor látta hogy egyedül étkezem, és jó társaságot nyújtott nekem.


Nos ha ezt vesszük alapul a lányok igencsak rendes teremtmények szerintem.:) Ha másképp tekintesz rájuk, úgy mint érző és szerető lényekre, akkor meglátod a jót is bennük, és talán ők is meglátják ezt benned.:) Hajrá;D

2017. máj. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Nos akkor megvan a bibi. Hát ne azokra a lányokra fókuszálj, akik ilyenek. Fókuszálj azokra a lányokra, akik rendesek, akik empatikusak, megértőek, szerethetőek stb.


A főkérdésed maga az általánosítás. Most hogy így kivédted magad, lett kiemelve az a bizonyos réteg. De ha van friss kenyér is meg száraz, akkor miért a szárazat rágcsáljuk itt?:D Fogadd el hogy vannak olyanok is, de koncentrálj azokra a lányokra akik igazán számítanak neked.;)

2017. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez csupán egy réteg viselkedése, és mivel ők a legharsányabbak, pár egyszerűbb elmét meg is tévesztett a dolog, mint láthatjuk.


Ugyanezen buktak meg azok a "médiaguruk" akik 2000 körül a fiatalokat a "deszkás stílus"-al azonosították és gyártották az erőltetett "menő karaktereket".

2017. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!