Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden körülmények között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden körülmények között tilos megütni egy nőt?

Figyelt kérdés
Ha a nő viccből élethűen eljátsza, hogy meghalt, akkor a férfi egy szemétláda, ha a nagy ijedtség utánni pillanatnyi indulatában felpofozza?
2013. jún. 27. 10:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
sztem nem az ilyen esetben.amugy meg szerintem tök mindegy..
2013. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
5%
Igen, és igen!
2013. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha megüti a nő, nem mondom, hogy tűrje. Egy pofon szakításnál, mert rajtakapta őket egy másik férfival. De az jelképes, és nem olyan, hogy kivered a fogát... A mozdulat keltsen hatást, ne az ereje.

De így... ez az egész olyan gyerekes...

2013. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Aki ilyennel viccel az megérdemli, még akkor is, ha nő. És ezt nőként mondom.
2013. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
élethűen halottat játszani...
2013. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Hátha szánt szándékkal ilyen gonosz játékot űz azzal aki szereti,akkor ne csodálkozzon..

Egyébként csak akkor ha fegyverrel támad a férfira

2013. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Ha ugyérzed üsd meg, ilyen nekem is volt, nincs abba semmi. de orvosi szempontbol nemfog jobban felkelni egy halott ha megütöd, ilyenkor kell ellenörizni az életjeleket. De ha felbaszott agyilag és felképeled, hát istenem, legalább észreveszi magát.
2013. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Pretty_Fighter ***** válasza:
Szerintem indokolt esetben simán belefér egy pofon.
2013. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
41%
Mindííg, minden körülmények között!!
2013. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
A felpofozza szerintem erős. Ha megijedsz és adsz egy pofont, az szerintem "normális", bár nem tudom magam beleképzelni, mert én nem vagyok olyan idióta, hogy halottnak tettessem magam. Tuti kiakadna a férjem. Amúgy igen, kisebbet és gyengébbet nem bántunk. Inkább veszekedjél vele de az erőszak, erőszakot szül.
2013. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!