Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a lányok/nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok/nők?

Figyelt kérdés

Férfias pasi vagyok, de a saját nememhez vonzódom.

Sok lány próbálkozik nálam a külsőm miatt, és mikor ezt elmondom nekik, megsértődnek, és hatalmas nagy hazugságnak érzik, mondván, "ilyen pasi nem lehet meleg", és megsértődnek, mert azt hiszik, hogy így akarom lerázni őket.

Örülnék egy-két lánybarátnak, de az a baj, így esélyem sincs találni!

Nem értem a sztereotípiájukat, hogy miért nem lehet egy férfias pasi meleg... miért van ez bennük, hogy egy meleg srác csakis vékony, "férfiatlan" lehet.


Nyilván nem az összes nőre értem ezt, persze, hogy van kivétel, csak még nem találkoztam ilyennel -amit sajnálok!



2017. máj. 18. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Van, aki nem bírja jól feldolgozni a visszautasítást. Nőként én inkább férfiaktól tapasztaltam ezt, de a te sztoridból is látszik, hogy egy csomó dologban nagyon is egyforma a két nem.
2017. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az emberek már csak ilyenek. Itt is rengeteg kérdés, szép nő és egyedül. Hogy lehet ez. Eszükbe sem jut, nem a külső határozza meg, hogy valaki akar, nem akar párt és melyik nemből szeretne. A külsőnek, ehhez semmi köze.
2017. máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Pontosan.

Sosem értettem, egyes emberek, hogyan akarnak külső alapján megítélni másokat, pláne, ha a személyiségükről van szó.

2017. máj. 18. 08:37
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Nem a lányok/nők ilyenek, hanem az emberek ilyenek.


Tudod... kétféle homoszexuális létezik: az egyik férfit személyesít meg a párkapcsolatban, a másik nőt.

Nnomost ebből a párosból csak az egyiket szoktuk "észrevenni" - azt, amelyik az eredeti nemétől elütő szerepet viseli. Azaz feminin férfi, vagy maszkulin nő. (a másik nem ilyen disszonáns: a nagyonférfias férfi, avagy a nagyonnőies nő éppenséggel vonzó szok lenni az ellenkező nem számára - már persze csak addig, amíg ki nem derül, hogy mi is az ábra velük kapcsolatban).


Ebből jön az a bizonyos sztereotípia.

2017. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

"Sosem értettem, egyes emberek, hogyan akarnak külső alapján megítélni másokat, pláne, ha a személyiségükről van szó."


Marha eccerűen: a külső jegyek (és itt most a mesterséges jegyekről beszélek: hajviselet, öltözködés, smink, ilyesmi...) vagy összhangban vannak a viselőjük belső tulajdonságaival, vagy épp ellenkezőleg: kiegészík/ellensúlyozzák azokat.


Igen ritka az az ember, akinek semmi köze ahhoz, amit hord. (Őket általában egyszerűen csak más öltözteti.)

2017. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, mi pont azt szoktuk mondani, ha látunk egy jó pasit, hogy biztos meleg.

A legtöbb meleg pasi sokkal igényesebb a külsejére, mint a heterók. Fodrász, szoli, konditerem, kozmetikus, manikűr, öltözködés, illat.

Egy heteto már akkor igényesnek számít, ha rendszeresen használ dezodort és naponta mos fogat.

Sajnos!

2017. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem mondj le a női barátokról. Ha erős férfias kisugárzásod van azt nők is és férfiak is megérzik, onnantól meg nehéz barátként tekinteni rád. 😃

Leszbikus nőben is van marha szexi nőies és mégis bepróbálkoznak nála a férfiak.

2017. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutna, hogy egy hetero férfi azzal a szöveggel akarna lerázni, hogy meleg. A legtöbb hetero a gyanúsítást is rögtön kikérné magának, és még a látszatát is kerüli, hogy véletlenül a saját neméhez vonzódik.
2017. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de a legjobb gyerekkori barátom meleg, és neki is van ebből problémája. Tök jól kinéző pasi és férfias, így nem gondolják, hogy meleg, ezért pl. a munkahelyén is sz.rban van, mert jelenleg is 2 csaj fúj rá, amiért lekoptatta őket. Ő viszont mondta, hogy mivel nem a legelitebb brigáddal dolgozik, így nem akarja senki orrára kötni, hogy kihez vonzódik (mivel Magyarországon még ma is dúl a homofóbia), így viszont csak bunkónak tűnik.
2017. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha lány barátokat akarsz, akkor próbálkozz kifejezetten úgy, hogy meleg vagy: Ezzel olyan személlyel fogsz összeismerkedni, aki alapból tudja rólad, és még ha vonzónak is talál, tudni fogja, hogy ez a kapu számára nincs nyitva...

Bár ilyenre akkor kerülhet sor, ha interneten ismerkedsz, mert ott nem lát meg és az alapján ítél, hanem ahogyan írsz...


Bár van veszélye... pl. van lány ismerősöm, akinek nem merem elmondani, hogy meleg vagyok, mert úgy rá van kattanva a melegekre... Ha megtudná szerintem "öribarijává" fogadna (egyébként így is jóban vagyunk csak nem olyan gyakori, hogy találkozzunk), aztán tuti, hogy szerezne nekem valakit, aki szerinte illik hozzám... És talán cserébe megkérne, hogy megnézhesse, ahogy közösülünk... Szerintem ezt tenné, határozottan kinézem belőle.

2017. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!