Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nyitott kapcsolatokról?

Figyelt kérdés

Mióta felköltöztem Budapestre egyre több olyan nővel találkozom, akik úgy fogják fel a kapcsolatot, hogy amiről a párjuk nem tud az nem fáj és teljesen lényegtelen, hogy kivel fekszenek le, mert az a lényeg kihez mennek haza.


Ez nekem furcsa volt, mert az a közhiedelem, hogy inkább mi férfiak vagyunk ilyenek.


Ti mit gondoltok erről a hozzáállásról?



2017. máj. 18. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint nem férne bele, nem tudnám elképzelni ezt a felállást, de úgy vagyok vele, hogy ha a párkapcsolatban lévő mindkét félnek megfelel, akkor minden rendben, szívük joga. "amiről a párjuk nem tud az nem fáj" - ebből viszont nekem az jön le, hogy ez nem nyitott kapcsolat, hanem megcsalás..
2017. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok de én nem így gondolkodom.

Az, hogy más mit csinál letojom. Ha nekik jó összevissza kufircolni hát egészségükre.

2017. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A nyitott kapcsolat nem arról szól, hogy amiről nem tudsz az nem fáj és konkrétan megcsalják a párjaikat.


Inkább azt jelenti, hogy megbeszélik, elfogadják a párjuk igényét és nem átverik egymást.


Legalábbis én így tudom.

2017. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom véleményben az előzőhöz. Nyitott kapcsolat nem azonos azzal,hogy az egyik fél eldönti,hogy Ő lelkiismeretfurdalás nélkül félre fog lépni a párja tudta nélkül, amit még nem is talál rossz döntésnek.


Nyitott kapcsolatban általában mindkét fél máshol keresi a boldogságot, egy fedél alatt élnek, de elfogadják azt,hogy szexuálisan, esetleg érzelmileg már nem működik a kapcsolatuk együtt, viszont vannak olyan érdekek (pl. gyerek, anyagi helyzet, közös vállalkozás stb.) ami miatt fenntartják az életközösséget.


Egy esetben talán valamennyire elfogadható ez. Amikor az egyik fél betegsége miatt enged szabad teret a párjának egy titkos szexkapcsolatra, amennyiben erre igénye van. Bár ennél is ügyelni kell arra,hogy a másikat nem hozza megalázó helyzetbe ezzel mások előtt.

2017. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki akarja, lelke rajta, ha így tartja jónak, addig, amíg őszinték a másikkal. Az más kérdés, hogy amit leírtál, az simán megcsalás és sunyiskodás, nem nyitott kapcsolat. A nyitott kapcsolat az, amikor ketten megbeszélik, hogy mindketten akkor dugak félre, amikor akarnak.


Nekem nem ez a világom, én szerelmes és monogám típus vagyok.


28N

2017. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy egy baromság. Egyébként amiről te írsz, azt hülyeség nyitott kapcsolatnak nevezni, az szimpla megcsalás. A nyitott kapcsolattal még nem is volna baj, ha mindkét fél őszintén úgy gondolja, hogy ez kell neki. Viszont a legtöbb esetben ahogy észrevettem az egyik fél az aki "erőlteti", a másik fél pedig belemegy és könnyesre sírja a párnáját otthon amíg a másik fél csajozik/pasizik. Egyébként mindkét dolgot undorítónak tartom. Hűséges vagyok a páromhoz tíz éve és nem is kívánok ezen változtatni.
2017. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fából vaskarika.
2017. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ... mindkettő fel csinálja ezt, nő vagy férfi teljesen mindegy.

Ezért ilyen bonyolult egy normális pàrt, kapcsolatot létesíteni a mai világban.

Ha nem a férfi akkor a no csinálja ezt, vagy fordítva.

Jobb egyedül :( nincs öröm de fájdalom sem.

2017. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!