Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek? Milyen tippeket tudtok adni? Koncerten /Discoban való ismerkedésről vélemény tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sziasztok 21 Éves vagyok Jelenleg Győrbe lakom mesziről költöztem ide nem régen nincs baráti társaságom munka helyemen idősebbek vannak férfiak de ismerkedni szeretnék korombeli lányokal 16-26 a környéken jó lenne már egy barátnő vagy egy két lány barát . Társkereső oldalakat próbáltam azok nem jók mert egó növelés miadt vannak fent korosztályom . Magamról anyit tudok elmondani hogy nincs gond a külsőmel rock zene kedvelő vagyok . Jön a nyár aktuális most az ismerkedés csak 4éve nem ismerkedtem 4éve nem volt barátnőm és nem tudom hogyan kezdjek bele. Régebben Facebookon sikerült ismerkedni . Nem kell hogy feltétlen Győrben lakjon olyan táv amit be tudok vállalni az kb 200km Győr Budapest Győr Sopron Mosonmagyaróvár stb . Discoban való ismerkedésről az a véleményem hogy komolyabb csajt ott nem nagyon lehet találni iletve sok pénzt kéne bele fektetni és nem is annyira az én világom :) Tipeket tanácsokat szívesen meghalgatok :)

2017. máj. 18. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Az az egy biztos, hogy ilyen helyesírással ne az interneten próbálkozz.
2017. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az is biztos hogy ilyen köcsögöket el kéne taposni :)
2017. máj. 20. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Nevezhetsz akárminek, attól még a tények tények maradnak; a rossz helyesírás igénytelenséget sugall, az igénytelenséget pedig nem szeretik a csajok. Ennélfogva akkor jársz el helyesen, ha az ismerkedés minél későbbi szakaszában ismeri meg a lány eme hátrányos tulajdonságodat.
2017. máj. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak nem figyeltem oda az írásra !
2017. máj. 22. 00:58
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem figyeltél oda, mert igénytelen vagy.
2017. máj. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!