Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Összejönnétek vele?

Figyelt kérdés

Van egy beteg srác, pár évvel idősebb tőlem. Volt egy balesete, sajnos nem tudott járni, azóta szerencsére már tud.

Szeretne velem összejönni, de igazából nekem külsőre nem jön be (nem, nem azért mert beteg volt!!!). Ami méginkább zavar, hogy egész nap írogat, és totál beleéli magát hogy én a barátnője leszek, pedig mondtam neki hogy ne, mert semmi sem biztos!

Nem szeretném megbántani, sem a lelkesedését elrontani, csak kicsit soknak érzem a nyomulását. Úgy kezel mintha a tökéletes Istennője lennék. Ez méginkább rossz, mert tudom jól hogy nem én vagyok neki a nagy Ő! A másik, hogy folyton a lelkelmre akar hatni, hogy mit akarhatok én egy nyomorék gyerektől... Sajnálom, viszont őszinte leszek (kövezzetek meg érte) de nem szeretném magam feláldozni csak azért, hogy neki barátnője legyen! Szégyellem hogy ezt mondom/gondolom, de elsősorban magamat nézem. A boldogságomat, és több hónapot/évet nem szeretnék egy olyan kapcsolatba beleölni, ami nekem eleve terhelő.

Ti mit tennétek a helyemben? Hogyan közöljem vele, hogy nem leszek a barátnője?!


2017. máj. 19. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szánalomból, sajnálatból ne gyere össze senkivel...

Bunkó leszek kicsit, de szerintem tiltsd le! Minek terheled magad vele napi szinten, hogy a hülyeségeit olvasod? Nem kötelességed összejönni vele, csak azért, mert neki volt egy balesete, és emiatt nem talál magának barátnőt!

2017. máj. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj, én csinos nőként naponta-hetente többször élek át ilyet :D Ha valakin úgy érzed, hogy nem kell neked, akkor illedelmesen mondd meg neki és ennyi, ne beszélgess vele. Ha nagyon nyomul ezek után is, akkor tiltsd le.

21L

2017. máj. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne kelts benne további hiú reményeket. Minél gyorsabban zárd ezt le. Sértődés nélkül nem fog menni, de később csak rosszabb lesz.
2017. máj. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyenes út számodra jelent valamit? Járj azon és mondd meg a frankót a lovagnak....mit kell szenvedni ezen.Ha megsértődik ezen, később és más tálalásban szintén megsértődik majd...
2017. máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szánalom nem jó tanácsadó...én nem ítéllek el egyáltalán. Ha te nem szeretnéd, akkor az a te döntésed, amit tiszteletben kell tartson...közöld vele finoman,de egyértelműen. Ez így teljesen korrekt...
2017. máj. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálatból, szánalomból soha nem jönnék össze valakivel, nagyon nem fair dolog a másikkal szemben. Tudom, hogy nem akarod megbántani, de most nagyon nem vagy vele korrekt - ne hitegesd szegényt, mondd meg neki udvariasan, de határozottan és egyenesen, hogy köztetek nem lesz semmi, különben szerencsétlen mindent jelnek fog venni és csak a reményt élteted benne feleslegesen. Ne legyél gyáva, hosszútávon sokkal jobban kiszúrsz vele, ha ezt ebben a formában folytatod, minél hamarabb lépsz, annál hamarabb tud ő is túllépni.
2017. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!