Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzasztó hülye helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztó hülye helyzetbe kerültem, ti mit tennétek, összejönnétek vele?

Figyelt kérdés

Elég régóta odavagyok érte, viszont volt egy nagyon idióta húzása. Több, mint egy évet együtt volt egy lánnyal, akitől öszintén szólva kirázott a hideg. Annyira ellenszenves volt, még akkor is, mielőtt összejöttek. Amolyan magamutogató tinip.icsa. Az elején még csak a melleit meg a lábait pakolta ki, aztán mostanában már felsőket se hord, hanem inkább ilyen hasvillantós sportmelltartókat.

Ez azonban tényleg nagyon fura volt. Mit várhatnék tőle, ha annyi időt lehúzott egy ilyen magamutogató, beképzelt, üresfejű lánnyal? Normálisabb lányokkal meg alig volt együtt. Érdemes egy ilyennel foglalkozni?


2016. szept. 16. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%

ne ítélkezz, amig nem ismered a másikat.


mi lenne ha túl látnál a sportmelltartón, és nem csak a testét látnád? a szerelmed eljutott erre az álláspontra, amire te valószínűleg nem fogsz...


te miért nem jársz így?


na jó nem b*..lak, végül is


neked nincs is kérdésed, csak féltékeny vagy a másik csajra :D

2016. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miért ne? Egyrészt nem tudhatod, hogy az a lány hogy viselkedett vele, nem biztos, hogy úgy, ahogy másokkal. A másik, hogy szakítottak, lehet pont emiatt, csak hát biztos dögös volt a lány, tetszik-nem tetszik, egy dögös lányt nehezebben engednek el a férfiak. Szerintem próbáld meg vele, aztán majd meglátod, hogy milyen lesz. 23/F
2016. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noren1989 ***** válasza:
ÉS közbe neked is teszi a szépet, vagy szigorúan elméleti a kérdésed?
2016. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
En nem varnek tole tul sok szinvonalat, ha ennyi idot kepes volt eltolteni egy ilyen lany tarsasagaban.
2016. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok féltékeny rá :)) nekem is van olyan testem mint a csajnak, sőt, de nem érzem azt, hogy mindenkinek mutogatnom kellene az interneten. Ismerem a lányt, szóval, amiket írtam róla, az nem előítélet, hanem tapasztalat... Sokan ismerik a csajt, és kevésnek van róla jó véleménye. Mindegy, nem is ez a fontos, hanem az, hogy aki képes volt anno összejönni egy ilyen lánykával, attól mit várhatnék én? Normális kapcsolatot? Hááát?
2016. szept. 16. 12:09
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinüleg nem szivesen olvasod, de a leminösitest kockaztatva akkor is megirom öszinte velemenyemet.


Eleg felületesnek tünsz! Függetlenül attol, hogy a lany tenylegesen büszke/bekepzelt alakjara vagy valoban kevesnek erzi magat es a pozitiv visszajelzesekkel igyekszik javitani önbizalman... nem mindegy?

Ha a srac valoban csak a lany külseje miatt van vele es büszken setaltatja cicababajat, akkor erdemes fontolgatnod, hogy külsöd alapjan kepes lennel e illetve egyaltalan fel szeretned e vallalni ezt a szerepet.

Ismered a sracot? Külsejen kivül mi fogta meg a lanyban?


Attol, hogy eliteled a magamutogatos öltözködest, meg nem biztos, hogy te normalis, szereny vagy kedves lanynak szamitasz!

2016. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

2.0 Elözö megjegyzesem meg irtam, amikor pontositottad a helyzetet.


Azt is figyelembe kell venni, hogy van, amikor egy sracnak jo, ha van egy baratnöje, aki szep, szenvedelyes, de ezen kivül nem ragadja meg a szemelyisegeben semmi. Erdemes kideriteni, hogy a srac megert e mar egy komoly kapcsolatra egy komoly lannyal. Az, hogy elötte kikkel volt, az nem igazan kizaro tenyezö... az viszont, hogy hogyan viselkedett a lanyokkal mar sokkal inkabb.

2016. szept. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Tegnap este beszélgettünk, aztán felhozta témának, hogy jól meglennénk, miért nem próbáljuk meg, amikor eszembe jutott a csaj. Mennyi időt eltöltött vele, mennyi képet pakoltak fel facebookra, plusy 15 év korkülönbséggel milyen témájuk lehetett.

Nem mondom, hogy csúnya vagyok, mert nagyon nem, rengeteg pasi akarna tőlem is többet, én is ki tudom tenni, amim van, mert lenne mit mutogassak, de minek? Ha nem járt volna annyi ezzel a lánnyal, nem gondolkoznék a válaszon, de így...

2016. szept. 16. 12:14
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem érett meg a komoly kapcsolatra, ezt onnan tudom, hogy még mielőtt összejött a lánnyal mondta a barátnőmnek, hogy nem nőtt be a feje lágya még egy komoly kapcsolathoz. Aztán együtt volt vele, viszont az egész életük abból állt, hogy mutassák a külvilágnak, hogy milyen jól megy soruk. Ide mennek, oda mennek, ezt esznek, azt esznek :)) előtte pedig a srácnak évekig nem volt semmi komoly, csak pár hónapig tartotta a csajokat , aztán jött a másik...
2016. szept. 16. 12:18
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
fú de komplexusos vagy
2016. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!