Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt vajon miért csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fbzvnvc kérdése:

Ezt vajon miért csinálja?

Figyelt kérdés

Úgy hiszem, hogy a barátnőm megpróbál állandóan féltékennyé tenni. Állandóan az orrom alá dörgöli, hogy melyik fiúval beszélt és miről(természetesen pár csávó nyomul rá). Párszor már mondta, hogy elmegy velük találkozni, de szerencsére csak mondja ezeket(még étterembe is elhívta az egyik). Ugyanis mikor már találkoznának gyorsan meggondolja magát.


Egy gyereket aki nyomul rá és én ki nem állhatom elhívta egy eseményre. Eddig úgy volt hogy 4-en megyünk(mind családtag), de őt is elhívta. Pedig tudta, hogy ebből még akár óriási veszekedés is lehetett volna. De szerencsére a gyerek nem akart eljönni.


Ezt miért csinálja? Hidegvérű vagyok, tűröm a hülyeségeit.


Én egy darab lánnyal nem beszélek, tehát nem is értem. Egész nap vele vagyok...


Szerintetek én is kezdjem el azt amit ő?



2017. máj. 19. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is a barataim tobbsege fiu: rendszeresen talalkozom veluk. Termeszetesen semmi szex vagy tapizas nem tortenik.

Neked miert nincsenek barataid? Lanybarataid?

Tessek baratkozni!

N

2017. máj. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyerekes ez a viselkedés tőle. Én ilyen lányt nem vennék komolyan...
2017. máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán látni akarja a reakciódat.Óvodás szint.
2017. máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 de itt nem fiúbarátokról van szó, szerinted melyik haver hívná el őt étterembe? Egyértelműen nem csak barátkozás azzal a cél.
2017. máj. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: tudom. Szerinte csak "barátkozni" akart. :D


Szerintem is gyerekes ez az egész, de attól még nagyon szeretem.

2017. máj. 19. 08:02
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szerintetek én is kezdjem el azt amit ő?"


Nézd, ha neked tetszik az efféle játszmázás, akkor igen.


De ha nem tetszik, akkor ahelyett, hogy te is elkezdenéd, inkább őt állítsd le.


Szerintem.

2017. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!