Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van vele jóba?

Figyelt kérdés

A mostani barátommal 2 éve vagyunk együtt.

1 éve egy városba kerültek az exemmel továbbtanulás miatt és fél éve vagy több egy társaságba is.

Amivel még azt mondom nem lenne bajom, de egyszerűen nem értem, hogy hogy lehet olyan emberrel jóba lenni és együtt bulizni iszogatni találkozgatni, akit állítólag utál. Most vagy utálja és legyen féltékeny rá, mert csak az exem, de ne jópofizzon már vele..

Én se beszélgetek meg találkozgatok az ő előző barátnőivel..

És ha szóváteszem, akkor annyi a válasz, hogy miért ne lehetnénk jóba meg felfújom az egészet..

Hát nem tudom, valakinek valami ötlete van? Vagy járt már így valaki?


2017. máj. 19. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok férfi járt már így, visszament a nő az exéhez.
2017. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne utálnia az exedet? Valószínűleg pont nem érdekli, hogy az exed, tojik rá, az exed meg arra tojik hogy már vele vagy. Gondolom az utálja dolgot azért mondta, mert úgy gondolja, neked jólesik, ezt szeretnéd hallani. (vagy mondjuk el is várod tőle hogy utálja, ebből a kérdésből is ez látszik, ő meg a nagy elvárásokkal szemben csakazértis haverkodik vele, ez szimpla emberi dolog, senki nem szereti ha megmondják neki kivel mit kell éreznie)
2017. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyáltalan nem tojik rá, hogy az exem..

Az exem arra igen talán, hogy ő a mostani párom

Nekem annyira felszínes meg képmutatós ez az egész

Még mikor összejöttünk együtt nevettünk rajza, hogy hogyan próbált átbaszni stb..

Most meg, ha mennek bulizni akkor tuti együtt meg beszélnek is.

És rengetegszer volt rá féltékeny, majdnem szakítottunk is a féltékenysége miatt az exemre.

2017. máj. 19. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Kinek menne a képmutatás? Nekem nem tűnik túl logikusnak, senki nem várja el szerintem, hogy valaki jóban legyen a párja exével... Én még mindig azt gondolom, hogy dacból van ez a nagy barátkozás, ha haragszol érte, akkor csakazértis.
2017. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A két fiú között..

Eddig 1x-2x kérdeztem rá csak, de nem indulatosan így a dacot kizárnám

Igazából nem zavart eddig, de most kezd és kíváncsi voltam ki mit gondol es hogyan tolerálná ha vele lenne ez

2017. máj. 19. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!