Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok mi alapján lájkolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mi alapján lájkolnak egy pasit? Ha jóba vannak vele vagy ha jól néz ki?

Figyelt kérdés
Élőben nekem mindig mondják hogy jól nézek ki, magas vagyok, izmos, sportos, arcomra sincs panasz facebookon mégse vagyok népszerű. Fiúk közül pár embert látok aki tobb száz lájkot kap, de ők se különben tőlem nagyon, igaz vannak néger csávók is. miért van ez?
2014. nov. 26. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a Facebook-al :D
2014. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha menő valakit lájkolni, akkor lájkolják, ha meg nem, akkor nem.
2014. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor is ha jóban vannak vele meg akkor is ha jó faszi:)

Amúgy kit érdekel hogy hányan tetszikelik a képed? Nem attól leszel jobb pasi:D

2014. nov. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de ha itt akarnék ismerkedni nem menne mert van olyan csaj akinek fontos ez :D
2014. nov. 26. 23:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Állítsd "csak én"-re a képed és kész. Ha meg valaki kérdezi, nem gyűjtöd a lájkokat
2014. nov. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akik feltünõskõdnek,azokat lájkolják és vannak ilyen oldalak,ahova berakják a képeiket és ott feszitenek,hogy lájkoljatok már.Ennél nagyobb gondod sohase legyen.
2014. nov. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én annak a képét is lájkoltam, aki tetszett, annak is, akivel jóban vagyok, és azét is, akinek csak maga a képe tetszett.
2014. nov. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekelne hogy hol van az az áruház ahol sört kapok a lájkokért.

Ja hogy ilyen nincs.

Akkor mi értelme van a lájklósdinak?

2014. nov. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!