Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan itt, akinek arab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan itt, akinek arab férfivel van/volt kapcsolata? Milyen egy muszlimmal randizni, együtt járni, kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Nekem kinézőben egy ilyen kapcsolat, nem tudom, bele merjek-e vágni...

2017. máj. 22. 03:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Olvasd el, nézd meg "Lányom nélkül soha" c. könyvet / filmet.
2017. máj. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Hülyeségét ne mondj már a kérdezőnek...

Akkor bárhova mész kirakom hogy magyar ne lopj csak mert pár roma lopni járt ki.


Kérdező. Nekem van tapasztalatom, köztük élek. Ha érdekel valami írj nyugodtan, annyira nem egyszerűek azért hogy itt csak úgy ki lehessen fejteni :D

2017. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Izraelben ismerkedtünk meg, ő ott állampolgár (de arab), én magyar vagyok.

Kb. egy korúak vagyunk, mindketten elváltak.

Ő muzulmán, én nem vagyok megkeresztelve, kb. deista vagyok.

Milyen gondok lehetnek, mik a buktatók?

2017. máj. 22. 22:35
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Merj belevágni de pár kérdés.

Élőben mennyit tudtok találkozni?

Családja hogyan áll az európaiakhoz?


Ugyanis az egyik legnagyobb buktató az a család. Lehet hogy az életénél is jobban szeret de a család szava sokszor döntő náluk és miattuk esetleg szakíthat, vagy megmérgezik a kapcsolatot.

A többség elég hirtelen természet. Ezt ne úgy értsd hogy erőszakosak, hanem tényleg előbb jár a szájuk mint az agyuk.

Hisztisek, sértődékenyek, finnyásak.

Ezzel együtt is nagyon tudnak szeretni, jobban mint gondolná valaki. Kimutatják amit éreznek, az elején szeretnek udvarolni. Ne úgy képzeld mint a magyarok hanem tényleg lányregényesen.

Sosem akarnak direkt rosszat az embernek, viszont marha pletykásak tudnak lenni. Kivéve saját magukról. Szóval a közös magányügyeket nem szeretik ha mással is megbeszéled maximum az igazán jó dolgokat.

2017. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
1# a film ajánlàs nagyon jó!! Tényleg érdemes megnézni, ez ennek a kérdésnek a kapcsán tökéletes tanács.
2017. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Válaszok alapján, eldöntöttem, h. mivel külön világban élünk, ill. kevés az esély normális kapcsolatra (legfeljebb távk.-ra, az meg olyan is...), lezárom vele még az ismerkedési szakaszban.

Erre most megint írt, és még mindig olyan kedves, mint az életben...

Korábban júliusra vettem 'hirtelen felindulásból' repjegyet, de lehet, h. nem kellene élni a lehetőséggel.

2017. máj. 23. 15:28
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

A lanyom nelkul soha cimu filmbol ne indulj ki, mert

1. Az Iránban jatszodik (aminek nincs koze arabokhoz)

2. Perzsakrol szol (akik nem arabok, olyan szonten nem hogy pl a nyelvuk teljesen mas logika alapjan mukodik, nincs kozottuk kapcsolat, egy nyelvcsaladba sem tartoznak.)

4. en nem kezdenek kapcsolatot arabbal, egyszeruen teljesen mas vilag, teljesen mas neveltetes, teljesen mas csaladmodell (itt most nem a csadorra es az asszonyveresre kell gondolni, hanem arra hogy mas, nem feltetlenul jobb...nem feltetlenul rosszabb, csak mas.) es az iszlam nyilvan mivel europai vagyok es egyebkent zsido, nekem nem hogy nem szimpatikus, hanem kifejezetten antipatikus, szoval aki muszlim, az nekem kapasbol kiesik (nem a papir szamit, hanem engem idegelne ha naponta 5x elovenne az imaszonyeget, ennyi... nyilvan celszeru azonos hitu, azonos eletszemleletu part keresni, konnyebben mukodik). Ateista talaljon ateista feleseget, karrierista meg karrieristat, stbstb.


Ha belefogsz en drukkolok. Ha izraeli arab, es nem palesztin hanem tenyleg IZRAELI, akkor talan mukodhet ha pl Haifa kornyeki. ott soksok kereszteny arab el akik nagyon szepen asszimilalodnak es hatat forditottak paledztinanak.

Ha palesztinnak vallja magat akkor nagyon sokat fog farasztani azzal hohy a gonosz zsidok miket csinalnak veluk.

2017. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Izraeli állampolgár, nem palesztin (jeruzsálemi)
2017. jún. 11. 01:02
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jja, akkor meger egy probat.

Annyi, hogy az izraeli arabokra jellemzo hogy identitasproblemaik vannak. Az osszesen latom. Ergo ha Magyarorszagon talalkozom eggyel egyetemen, es megtudjak hogy zsido vagyok az elso kerdes hogy anya vagy apa. Valamennyire orulnenek ha csak apa lenne hisz akkor nem lennek zsido, ugyanis bizonyos szempontbol igazsagtalannak erzik hogy a tarsadalom nyitottabb egy olyan zsidora aki eleteben eloszor megy Izraelbe es heberul sem beszel, mint orajuk akik ott elnek. Sosem lesznek teljes reszei Izraelnek, es sajnos ezt ok is erzik de probalnak tenni ellene. Heberul beszelnek de a zsido kulturaval kapcsolatos kifejezeseket altalaban nem ismerik pl. הנני. Szoval izraelinek izraeliek, de nem zsidok es itt nem a zsido let vallasi hanem kulturalis vonatkozasairol beszelek.

Megtagadtak szuverenitasukat (en izraeli vagyok, nem palesztin - gyakran hallhato toluk es erre nagyon allergiasak). Imadjak Izraelt es minel inkabb a reszeive akarnak valni.

Az aliya jelentosseget es fontossagat semennyire nem erzik es ertetlenul tarogatnak hogy hogy lehet egy pl magyar zsidonak automatikusan allampolgarsaga mikozben nekik evtizedes munka volt megszerezni (pl a szuleinek).

Nem ertik hogy miert van zsidokra ott szukseg, illetve nem valljak be maguknak.

Ezeket nem mondjak ki, belso harc a szivukben. Azonban nehany ellentmondasos mondat, erzelmi megnyilvanulas, apro tekintet elarulja. Altalaban picit odaszurkalnak az europai zsidoknak. Eloszor is folyton versengenek picit. Izraelben szuletett zsidokkal nem mert eselytelen. Nem izraeli zsidokkal szemben probalnak mimdig. Probalnak ravilagitani arra hogy ok "jobban izraeliek".

Akit izraeli arabot ismerek, rosszat nem tudok roluk mondani, csak az izraelhez valo hozzaallasuk zűrős, amit reszleteztem, nem tudjak hova tenni magukat. Izrael a szamukra annyira nem zsido allam. Egyszeru az oka: ha az lenne, akkor ok nem a reszei.

2017. jún. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Elnezest hogy belepofazok a dologba,valahogy feljott a kerdesed a "figyelt kulcsszavak " alatt, talan Israel miatt , nem tudom.

Kerdezo irod hogy :

"Izraeli állampolgár, nem palesztin (jeruzsálemi)"

Ez pontosan mit jelent, elmondanad ?

2017. jún. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!