Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel szexeltem, és rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel szexeltem, és rá 2-3 napra a barátnőm mintha felfázott volna, sokat kell pisilni járni, és csíp is neki! Mi lehet a probléma? Betegség is állhat a háttérbe? Barátnőmnek ez volt az első együtt lét!

Figyelt kérdés
szex

2012. jún. 13. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
lehetseges,de ha kell neki sokszor pisilni akkor csak egy fell fazas
2012. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Inkább fertőzés lesz szerintem.

Jó lenne, ha minél előbb elmenne egy nőgyógyászhoz.

Hány évesek vagytok?

2012. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12
2012. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Voltam már így, de csak akkor amikor sex előtt 1-2 órával pisiltem majd sexeltünk a barátommal... Abban a pillanatban nem éreztem semmit. Elmentünk aludni, de reggel olyan érzés volt mint ha mindig pisilnem kellene. Vettem egy forró fürdőt, de még akkor sem múlt el. Majd aztán 1-2 óra alatt ez az érzés elment. Nem 1x volt ilyen nekem. -de amióta fürdés és sex között nem megyek el pisilni akkor másnap ilyen problémám nincs. Szóval nem fürdők sex előtt pl. 4 órával max 1 órával esetleg 2-vel. Tényleg elég hülye érzés.


19/L

2012. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Barátnőm 19 én 20!
2012. jún. 13. 14:57
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2012. jún. 13. 14:57
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem húgyuti fertőzés, azzal pedig inkább urológiára kell menni. Tavaly nekem is volt, azóta szenvedek vele..
2012. jún. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is ez a problémám sajnos, szex után szinte mindig előjön ://
2012. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez mindig vmi. fertőzés - tkp. maga a 'felfázás' is az.

A "csíp, fáj, kellemetlen, gyakori vizelési ingere van" mind erre mutat. Szakorvos (nőgyógyász elsősorban), ill. gyógyszeres kezelés igénybevétel, és 1-2 héten belül elmúlik.

Ha egy-egy jó(?) szexszel mindinkább beledolgozod a cuccot, akkor csak később gyógyul, mert időről-időre felülfertőződik szegény.

Valószínűleg Te is hordozó vagy, de tünetmentes, így csak szegény lány szenved(i el a dolgot). Tehát neked is kellene valami gyógyszert szedned, vizeletmintát adni, és abból kitenyésztetni, h. van-e benned valami.

2017. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!