Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti el tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti el tudnátok viselni, hogy a párotok tart el?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy akár dolgoztok is, de keveset kerestek vagy egyáltalán nem dolgoztok.
2017. máj. 22. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert imádom a szakmámat és nem tudnék nélküle élni. Szerintem két hét otthonülés után bolondulnék meg.
2017. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyit mindig lehet keresni, hogy el tudd magad tartani legfeljebb az életszínvonal változik.

Tegyük fel, hogy lenne egy barátnőm aki mondjuk a fizetésem tízszeresét megkeresi havonta. Nyilván, ha fel akarnék zárkózni ahhoz az életszínvonalhoz azt nagyrészt neki kellene finanszírozni, hiszen hiába akarna a Seychelle szigetekre menni nyaralni negyedévente, ha én ezt nem tudom kifizetni még akkor sem, ha a teljes fizetésem erre költeném.

Amennyiben összejövünk és ő persze ennek tudatában szeretné folytatni a dolgokat akkor igen, el tudnám viselni mert úgysem lenne más választásom a szakításon kívül. Azt viszont nem akarnám, hogy én nem csinálok szart sem és csak tömnek pénzzel.

2017. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem megvásárolni akar vele hanem olyan luxus cikkekkel látna el amire mondjuk nekem nem futna,vagy nem szívesen költenék rá de neki fontos és olyan a kapcsolat akkor nem gond
2017. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nincs munkám egyáltalán nem viselném el. Egyrészt baromi rossz érzés mástól pénztárcájatól függni, másrészt nem vagyok élősködő típus. Szerintem egyetlen jóérzésű ember sem viselné ezt el, pláne hosszútávon nem. Persze ettől még egy idő után bárki belekenyelmesedhet egy ilyen életvitelbe, de ez erősen függ a körülményektől is.


Ha többet keres nálam az még elviselhető. Elvégre nem a pénze miatt szeretünk bele valakibe... Mármint jobb esetben.

2017. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én most örülnék neki, ha ki tudnék szabadulni otthonról és valaki segítene (akit szeretek). Ez csak ideiglenes állapot lenne. Hosszabb távon, tervek nélkül nem lenne elviselhető, hogy a barátnőm tart el.

Viszont most úgy vagyok vele hogy megkellett szoknom a magányt, ameddig nem lesz bevételem, mert így nem állok készen egy kapcaolatra.

2017. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az exem rendkivul jol viselte éveken át hogy eltartom aztán lassan kiderult hogy mindig a nok tartottak el csak jol tudta jatszani az ellenkezojet (mondjuk csak felig hiszen penzt kolteni nem tudott mibol)
2017. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Rövid ideig igen.


Bár olyan szakmám van, amivel jelenleg nem nehéz állást találni, de bárkivel előfordulhat, hogy mondjuk hirtelen munkanélküli lesz.


Ilyenkor semmiképpen nem csinálnék abból problémát, ha a párom tartana el.


Arra viszont nem tudok válaszolni, hogy milyen lenne, ha a párom tartana el, mert a fizetésem nem lenne elég, voltak nálam jobban kereső barátnőim, de azért eltartani sosem kellett, szerintem más, ha a férfi minimálbért keres, és úgy kell eltartani, és más az, ha a férfinek is magas fizetése van, csak a nőnek még több.

2017. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én el. Mert olvasgatós típus vagyok, szóval eltudnám tölteni a napomat. És nap végén meg elmesélném merre jártam :D


Ami miatt nem biztos, hogy jó ez az a kiszolgáltatottság.

2017. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Az exem rendkivul jol viselte éveken át hogy eltartom aztán lassan kiderult hogy mindig a nok tartottak el"


Viccen kívül kíváncsi lennék, hogy mit tud egy ilyen férfi, hogy éveken át tartják el a nők.


Egy ilyen pasiról tudok, ő még csak nem is valami igazi toy-boy szépfiú volt, mégis intelligensebbnél intelligensebb, jó állással rendelkező (multis karrier) nők tartották el. Sajnos a nőket nem ismertem annyira, hogy megkérdezzem tőlük, mi kellett ehhez.

2017. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fel is kötném magam.
2017. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!