Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én hibás vagyok? Mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hibás vagyok? Mit tehetnék másképpen?

Figyelt kérdés
Ildikó vagyok 40 éves és az elmúlt években nagyon sok rosz dolog történik velem folyamatosan és már nem tudok így élni. Még 1996 ban megházasodtam ,de sajnos 2005-ben elváltam 7 év után miután az akkori párommal nem lehetett közös gyermekünk. Amint megtudta elmondott minden szerencsétlenek ,és fogta a cuccait és elcuccolt. Nagyon megrendített engem ez a dolog és még mindig hiányzik nagyon szerettem. Aztán 2008-ban megismerkedtem TIBOR-ral aki szinte csak kihazsnált és miután nem tudtam több pénzt beletenni ő is itt hagyott ,közben pedig 40 évesen itt maradtam egyedül.Azóta pedig folyamatosan egyedül vagyok ,és senki sem néz felém. A munkahelyemen sem vagyok valami boldog. Kezdek deprssziós lenni.

2014. okt. 21. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Próbálj meg pozitívan állni mindenhez ( klisé , de hát igaz) és próbálj meg felmenni egy társkeresőre ahol kortársaiddal ismerkedhetsz. Ott nem csak párt tudsz szerezni magadnak, hanem barátnőket is. Depis meg inkább ne legyél, mert az csak lefog húzni és onnan már tényleg nem fogsz tudni kimászni.


Sok sikert!

2014. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé hibás vagy...

Nem tűnt fel 7 év házasság során, milyen emberrel vagy együtt? Nem beszéltetek soha a gyerekvállaláshoz való hozzáállásotokról? Azért azt nem hiszem, hogy ne lett volna jel arra, hogy ez a férfi olyan ember, hogy ha nem tudsz szülni, azonnal elhagy... Normális esetben az ember olyasvalakivel köt házasságot, akivel támogatják egymást egy ilyen helyzetben, és annak ellenére, hogy esetleg nem lehet természetes úton gyermekük, találnak más módot (pl. örökbefogadás).

Tiborral miért voltál együtt, ha csak a pénzt sajtolta ki belőled? Komolyan, nem vetted észre, hogy kihasznál?

A munkahelyeden miért nem vagy boldog?

2014. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a problémáidat nem itt fogod megoldani. Járj társaságba, emberek közé. Keress új munkát, ami boldogabbá tesz. Ismerkedj pasikkal, ha máshogy nem, hát a neten (pl. randivonal). És ne azzal kezdd a randin, hogy milyen szerencsétlen vagy, mutass egy kis bizalmat, vidámságot.
2014. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szimi14 ***** válasza:
Attol még hogy egyedűl vagy nem muszàj. Pasival lenned ...
2014. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindnkinek! Tiborral felhőtlen szertői viszonyunk volt ,és nagyon jó volt csak eleleinte kis összegeket aztán később már sokkal többet és én ezt márnem tudtam birni
2014. okt. 21. 14:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Tehát ha több pénzed lett volna, simán vele lennél még ma is, annak ellenére, hogy csak arra voltál jó neki, hogy megdugjon és pénzt kérjen... Ha neked ez a felhőtlen viszony, akkor egészségedre is, szerintem semmi okod sajnáltatni magad. Alapvető felfogásbeli gondjaid vannak, és ezen 40 évesen már kicsit késő változtatni...
2014. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2-es válaszolónak:

Van igazság abban amit mondasz, mégis furcsa, hogy ilyen vadul rontottál a kérdezőnek. Szelídebb hangvételben is előadhattad volna.

22-24 éves lány (mert a 7 év akkor jön ki, ha 98-as az esküvő), pláne évtizedekkel ezelőtt, mert a mai fiatal nőknél sajnos megsűrűsödtek, megsűrűsödnek a problémák, nyilván nem is tételezte fel komolyan, ahogy mondják, álmában sem gondolta, hogy nem jön össze a baba. Első nagy, komoly szerelem/kapcsolat lehetett a leírtak alapján.

Ennél nagyobb tragédia talán nincs egy nő életében. Örülj neki, ha a Te családodban nincs ilyen.

Valahol megértem a férjet is, mert nem mindenki bírja elfogadni, hogy saját vérből nem lehet gyereke.

Megjegyzem, én nem vagyok érintett.


Amint írás közben látom, a hangvétel továbbra sem javul. Együttérzésből megbuktál.

2014. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es: képzeld, van ilyen a családomban :) A nagynénémnek nem lehet gyermeke, a párja érdekes mód 100%-osan mellette áll, mivel szerelemből van vele, nem azért, hogy gyereket csináljon neki. Szeretnének örökbe fogadni egy gyermeket, már elég régóta dolgoznak ezen az ügyön EGYÜTT, a férfinek eszébe sem jutott lelépni, sem hibáztatni a nagynénémet. Pedig még csak nem is házasok.
2014. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy fájó pontra tappintottam.
2014. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
-1p
2014. okt. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!