Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért alakult ki ez köztünk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki ez köztünk? Többi Lent.

Figyelt kérdés
10 éve élünk együtt és olyan mintha a feleségem és én is egy bizonyos álarcot viselnénk,túlzás de mintha nem lenénk öszinték egymáshoz,ezt ugy értem hogy nem hazudunk meg hasonlók hanem inkább ugy vélekedünk dolgokról ahogy a másik szeretné,ugy a szexuális témát illetően amit a másikunk hallani szeretne de bevallom én is igy vagyok ezzel,mintha megszeretnénk felelni egymás erkölcsi és más normáknak,mert hogy a másikunk mit szólna ha....én például egy vad idegen nővel öszintébben nyiltabban beszélek a szexről mint a saját feleségemmel,de ez forditva is igaz lehet,de minden témát ide értve,más is igy van ezzel? Vagy enyire rossz már a házasságunk? remélem nem voltam zavaros.
2017. máj. 24. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Az a baj, hogy a feleséged nem a lelki társad. Pedig pont az lenne a legeslegfontosabb dolog. Mi a párommal meg tudjuk beszélni az ilyesmiket.
2017. máj. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mersz őszinte lenni, mert félsz, hogy megbántod, megsértődik, esetleg el is veszíted. Idegennel nincs tétje a dolognak.

Itt a legnagyobb gond pont az, hogy nem vagy biztos a házasságodban, hogy mindent kibír. Most is az az első gondolatod, hogy "már ennyire rossz". Nem, nem rossz, akkor nem félnél őt elveszíteni. De ideje lenne megerősíteni. Kis udvarlás, minőségi együtt töltött idő, kommunikáció javítasa.

Pl. a szexről is beszélhettek teljesen őszintén, ha tudod, hogy kell tálalni.

2017. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi mindig őszintén elmondjuk a véleményünket egymásnak. Soha nem tartunk attól,hogy mit gondolna a másik
2017. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyenge, vagy gyengülő kapcsolat egyik biztos jele az ilyen típusú kommunikáció, vagy nevezhetjük inkább kommunikáció hiánynak...ez egy nem abszolút bizalmon és közös gondolkodásmódon alapuló kapcsolat...én ettől hülyét kapnék...
2017. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!