Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van, ha egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha egyszerűen nem tudok tovább lépni?

Figyelt kérdés

Nem tudom elfelejteni,nem tudom elképzelni màssal az életet.

Nem tudom nem felhívni,nem tudom nem hallani a hangját,nem tudom nem hallani a nevetését.

Mit tegyek?:(

20L


2017. máj. 24. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kell erőltessed magad, nem megy másképp! Kösd le magad mással: hobbi, sport, tanulás, munka, barátok, esetleg újabb kapcsolat. Nincs más lehetőség. Túl fogod élni, csak akarni kell. Nincs pótolhatatlan ember, még ha most úgy is tűnik...
2017. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor visszafelé lépj. Vagy félre.
2017. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha így érzel. Nekem augusztusban lett vége egy több mint 5 éves kapcsolatomnak, azt hittem, hogy örökre vége mindennek nélküle, egyedül fogok meghalni, nem kell más, csak ő. Persze el kellett fogadni, hogy más pasit szeretett már, és miatta hagyott el, így még nehezebb volt, mert ott volt a tudat, hogy soha nem kapom vissza. Borzalmasan fájt. Aztán ahogy telt az idő, elkezdtem olyan dolgokkal foglalkozni, amik lekötötték az időmet, és jobban éreztem magam. Elkezdtem ismerkedni, randizgatni. Volt, hogy minden nap mással, konkrétan igényem volt rá. Most már nincs, hiába vagyok azóta is egyedül, de megtanultam élvezni az életet így, és nem azon siránkozni, hogy az exem mással van, nekem meg senkim sincs. Az idő megold mindent.
2017. máj. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!