Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire volt ez jó? Miért csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire volt ez jó? Miért csinálta ezt? Van esély még erre vagy hagyjam végleg?

Figyelt kérdés

Múlt héten volt egy nagy céges rendezvényünk, ahol több másik cégtől is jöttek emberek. Volt egy férfi, akit látásból már ismertem több másik rendezvényről, de még sosem mutatkoztunk be egymásnak. Ez múlt héten megtörtént, ő kezdeményezte. Többször észrevettem, hogy az előadások alatt is engem néz, mosolyog, miközben ő felszólalt is sokszor rám nézett mosolyogva.


A rendezvény második felében fogadás volt, és azonnal hozzám jött oda, beszélgettünk, aztán megkérdezte, hogy megiszunk-e egy kávét. A kávéval elvonultunk egy asztalhoz, több embert is "lekoptatott", aki szóba elegyedett volna vele, és vagy egy órát beszélgettünk mindenféléről. Láthatóan ő is élvezte a társaságom, többször utalt arra, hogy menjünk el ide-oda együtt, találkozzunk. A végén ránézett az órájára, hogy hú, elkésik valahonnan, és elszaladt, közben mondta, hogy akkor jelöljem be facebookon és beszéljünk mindenképpen. (én tudom az ő nevét, mert ismertebb, ő szerintem nem jegyezte meg az enyémet egy bemutatkozásból, mert elég h..lye nevem van).


Teljesen fel voltam dobódva, mert őszintén, sose gondoltam volna, hogy egy ilyen helyes és sikeres férfi engem szemel ki magának. Olyan voltam, mint egy tinédszer az első randija előtt. De nem találtam meg facebookon sehol. Tegnap az egyik kollegám mondta, hogy neki ismerőse volt, de kb 2 hete letörölte magát onnan.


Tehát lekoptatott...nagyon rossz érzés volt, és őszintén nem tudom mire vélni. Pedig ilyenben nem szoktam tévedni, vagy rosszul venni a jeleket. Tudom, hogy fogunk még találkozni ilyen eseményeken, legközelebb 2 hét múlva is, így még furcsább, hogy ilyen módon koptatott le.

Mit gondoltok? Ha legközelebb találkozunk szóba hozzam? Vagy tegyek úgy, mintha mi sem történt volna? Nem hagy nyugodni a dolog, mert elég régóta keresek párt, és annyira felvillanyozott, hogy szimpatikus vagyok valakinek, aki ennyire bejön minden szempontból.

Köszi, hogy elolvastad.



2017. máj. 25. 11:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, ő 32 éves férfi, én 28 éves nő.
2017. máj. 25. 11:54
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb találkoztok lehet épp ő fogja felhozni,hogy nem jelölted be.

Simán mondanám neki ha esetleg nem hozza fel,hogy kerestem de nem találtam.


Igazából ez ugyis a szitutól függ,amikor majd megint találkoztok.

2017. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én tuti szóba hoznam, hogy ,kerestelek, milyen néven vagy fenn, mert nem talaltalak...'?

Nem lehet h van amúgy párja?

2017. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is, ha a következő rendezvényen is keresi a társaságod, tégy úgy, mintha a múltkoritól folytatnátok, ha esetleg rákérdez, mond, hogy kerestemd, de nem találtad, majd jelöljön be ő. (nem csak neked lehetne fontos)

Vagy esetleg egy konkrét találkám is lebeszélhetnétek a kózeljövőre, amit még nem felejt el.

Amúgy valóban, nem lehet valakije?

Vagy ez még annyira nem derült ki?

2017. máj. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy elvált. Nem szoktam pacekban rákérdezni, hogy van-e valakije annak, aki láthatóan közeledik felém...mert nem is feltételezem. Attól még lehet. Nem tudom.
2017. máj. 27. 09:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne nagyon ábrándozz, az a hirtelen elrohanás, meg ez a buta hazugság...

Valamire azért jó lehetsz - esetleg, de ha én komolyan veszek egy nőt, akkor biztosan nem viselkednék így.

2017. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!