Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már úgy, hogy nem bírtad tovább magadba tartani az érzéseid és elmondtad végül az illetőnek mit érzel?

Figyelt kérdés
Olyan esetre gondolok mikor érzéseid vannak valaki iránt, de nem mutatod ki (párja van, nem vagy benne biztos,hogy ő is hasonlóan érez).. Úgy döntesz magadba folytasz mindent, de aztán nem bírod tovább..
2017. máj. 25. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Nem volt ugyan párja, de messze lakott, és sejtettem, hogy nem lehet köztünk semmi.

Hát, nem is lett. XD


21/L

2017. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Nem lett jó vége, nem lett semmi belőle, nem adtam fel és csak kínoztam magam továbbra is. De legalább megkönnyebbülés volt.


26/F

2017. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt, nem lett semmi.
2017. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen..majdnem sikerült, de ugyebár tudjuk, hogy a majdnem egyenlő a semmivel;-)
2017. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen (bár nem volt senkije, akkor nem mondtam volna el neki, hanem békénhagyom). Elmondtam neki, de ő csak mint barátot kedvelt (ő volt a fiú)
2017. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk tegyük hozzá, hogy a mi rossz tapasztalatan nem kéne, hogy eltántorítsanak téged, hisz ha meg se próbálod, 100%, hogy nem jön össze. Mindenképp meg fogsz könnyebbülni.
2017. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Azóta együtt vagyunk... :)

Ha megsem próbálod akkor 100%,hogy nem lesz semmi,ha megpróbálod akkor pedig ki tudja...


Sok sikert!

2017. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok kérdező,és nem tudom,hogy bevalljam e az illetőnek. De szerintem nem fogom,nem vagyok ehhez elég bátor.
2017. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as: férfi vagy nő vagy? A kiszemelted szingli vagy sem?
2017. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9 nő vagyok. És a férfi nős. :(
2017. máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!