Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás, hazugságok stb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, hazugságok stb egy kapcsolatban ami kiderül, utána keresztbe tennétek az illetőnek, hogy minden rosszat amit okozott nektek, ő is átélje?

Figyelt kérdés

2015. okt. 26. 09:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igenxd
2015. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És mivel?
2015. okt. 26. 09:18
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Inkabb felejtsd el minel elobb. Ne gondolkozz rajta.
2015. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nem vagyok bosszúálló típus...

de szerintem hülyeség szenvedést okozni a másiknak, sőt a kapcsolat is kidobott idő volt, nem áldoznék rá többet...


22F

2015. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Nem süllyednék le az ő szintjére. Ha képes volt megcsalni, folyamatosan hazudni nekem, akkor nem érek neki annyit, hogy fájdalmat tudjak okozni neki, max csak magam aláznám meg a próbálkozással. Itt egyedül annyit tudnék tenni, hogy méltóságteljesen véget vetek a kapcsolatnak, aztán ha esetleg megbánja a dolgot, elég fájdalmat okoz neki majd a kései lelkifurdalás és bűntudat, hogy végleg elveszített.
2015. okt. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt átéltem azt hittem bosszút állok majd. Valójában miután megtörtént csak sírva elmenekültem. A bosszú nem segít ezen semmit.
2015. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az emberek általában butaságból csinálnak hülyeséget, nem rosszindulatból. Csak akkor, ha szándékosan kihasznált, mondjuk lenyúl egy csomó pénzt tőlem, úgy csinál mintha velem volna a baj, közben meg egyszerűen csak régóta szeretője van.
2015. okt. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A bosszú ugyan sokáig életben tart, de hogy boldoggá nem tesz az biztos!

Inkább éld az életed, és örülj annak, hogy megszabadultál egy ilyen alaktól, és nem vett el az életedből 10-20 évet...

2015. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
És mi van ha mindenképp bosszút akar állni rajta? Húgommal tették ezt és nagyon dühös, mindent amit a srác mondott neki hazugság volt. És őt állítja be hazugnak a csaj előtt akivel most ismerkedik, mi közben húgommal is együtt volt.
2015. okt. 26. 09:57
 10/18 anonim ***** válasza:

A húgod azt HISZI hogy minden hazugság volt. Vagy igaz vagy nem. Általában nem igaz.


Ha nagyon akarja, mondja el a történetet az ő szemszögéből a következő csajnak. Körülbelül ennyi amit normálisnak tartok.

2015. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!