Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak úgyis csak a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak úgyis csak a szex kell?

Figyelt kérdés

Egy nagyon nagy csalódáson vagyok túl és jelenleg ezt érzem.

Tökmindegy,hogy egy lány mennyire szereti őket, ők úgyis csak a 10/10es lányok után futnak,akiknek úgyis csak egy időre kellenek.


2017. máj. 25. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

:)


Még a szex sem kell nekik.

2017. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elmúlik.
2017. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Ne a csalódásodból indulj ki.

Ráadásul te választottad azt a pasit.


Felvilágosítlak, bár szerintem úgyse fogsz hinni nekem: Nem csak a szexre kell a pasiknak a nő, hanem kapcsolatra is. De ez nyilván mind a két félen múlik.

2017. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen arra, egy darabig. Utána már arra sem, elég ha mos, főz, takarít, ja és dolgozik napi 10-15 órát.
2017. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

van akinek igen, ne ilyet keress :)

idővel jobb lesz meglátod, csak vigyázz arra, hogy majd a szeretetéhségedben ne fogj ki megint egy ilyet!

2017. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Annyira okos vagy, komolyan. Szerintem vegyünk leckéket az életről általad. Tyűha...ez igen. 😀
2017. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
igen kedves kérdező! Sehol a világon nincs egyetlen egy pár sem, aki évekig együtt marad, soha, senki nem öregszik meg a párja mellett, nincsenek tartós kapcsolatok, és minden nő egyedül neveli a gyermekeit...! (szarkazmus off)
2017. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen csak szex kell nekik. Nem is tudom mit vártál, minden srác egy szexéhes férfiállat. Remélem lejött az irónia, azért mert kifogtál egy tahót, ne általánosíts, köszi.
2017. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem csak 10/10-es csajjal lehet dugni, szóval nyugi találsz majd valakit te is :) - persze ez nem volt komoly, viszont nem mindenki arra megy, hidd el. Sőt, aki arra megy, az sem mindenki csak a 10/10 csajokra, ez ízlés kérdése.


Amúgy nem érdemes ennyit lelkizni. Ha valakivel jóban vagytok és úgy érzed hosszabb távon is menne, akkor egy próbát megér. A szexen ne múljon, elvileg attól csak jobb lehet egy kapcsolat, hisz annak is az lenne a lényege, hogy egymásnak örömet okozzatok.

2017. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Éhesek is szoktunk lenni.
2017. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!