Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy valaki szerint a csók, az nem megcsalás?

Figyelt kérdés

Épp olvasok egy könyvet, amibe épp ez van, hogy csókolózott egy másik pasival, és mondja rá,hogy:

Ha már a csók megcsalásnak számít, mert szerintem nem'

Akkor a csók minek minősül ?


2017. máj. 25. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Sok nő szerint a pénzért való lefekvés sem szex, hanem munka.
2017. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Függ a körülménytől. Pl ha a barátom 3 év után kirug a hámból elmegy iszogatni a haverokkal és becsusszan egy csók az nekem még belefér. Nem mondom, hogy nem haragudnék de nem szakítanék. De ha pl ez a csók úgy csattan, hogy kettesbe találkoznak, már-már randiznak akkor szakítanék és pipa lennék.
2017. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

Én sem szakítanék egy csók miatt. Emberek vagyunk, előfordul.

25nő

2017. máj. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy másképp gondolkoznak, mint akik szerint az. Ezerféle párkapcsolat létezik, millió ember és még több helyzet.

Például elmondom, hogy én egész másképp közelítem meg a kérdést. A kapcsolatunk helyzetéből indulok ki, a másik fél indíttatásaiból, na meg engem kevésbé visel meg a dolog fizikai része, szóval nem ez alapján tartom számon a dolgokat. Ebből kiindulva lehetne olyan helyzet, hogy elnéznék egy csókot, de olyan is, ahol ennél is kevesebbért kiakadnék.

2017. máj. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ő csókolózik, az nem megcsalás. Ha a másik, akkor igen. ;)
2017. máj. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

"Én sem szakítanék egy csók miatt. Emberek vagyunk, előfordul. "


Hogyan? Meséld már el, hogyan fordul elő egy csók? Úgy mégis? Csak úgy MGETÖRTÉNIK?


Tehát mész valahova az utcán, és egyszer csak, bumm? Már azon kapod magad, hogy smárolsz valakivel? Netán a discoban a szádba szaladnak, és hupsz, megtörtént?

Nem tudod leállítani a másikat, hogy bocs, de nem?


Édes istenem.

2017. máj. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26 N voltam
2017. máj. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem megcsalás. Illetve ha az is, számomra nem ok a szakításra. Bár a párom szerint biztosan az :D
2017. máj. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Poliamori

[link]

2017. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valaki szerint a szex sem megcsalás, ha nincs benne érzelem. Valaki szerint az érzelem sem megcsalás, ha nem történik testiség. Valaki szerint már a flört is megcsalás, másoknak lételemük. Megint mások szerint - és ebből manapság tapasztalom, milyen meglepően sok van - az a szex sem megcsalás, ha a PÁROM jelen van. Tehát hármas, vagy grupi.


Tehát millió féle felfogása lehet, ember és kapcsolat válogatja. Én pl. egyre inkább hajlok arra - miután több mint száz emberrel készítettem anonim interjút erről egy esettanulmányhoz - hogy NEM LÉTEZIK olyan hosszú távú kapcsolat, házasság, ahol egyik fél részéről sem csusszan be soha semmi., amit megcsalásként lehet aposztrofálni. Egyszerűen kivédhetetlen. Emiatt szétrúgni egy családot botorlatorság.


Inkább állapodjunk meg őszintén átbeszélve mindent a párunkkal, hogy mi fér bele. És még ez is változhat idővel. Azokat a szabályokat viszont betartani onnantól.

2017. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!