Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez? Sárga folyás, barna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez? Sárga folyás, barna folyás? Tényleg mindig folyik a csajoknak vmi?

Figyelt kérdés

Bocs ha hülye kérdés lesz de fiú vok és nem értek a lovakhoz :P Szal álandóan irják itt csajok h sárga folyásuk van meg barna folyásuk meg fehér folyásuk meg rózsaszin folyásuk. Tényleg állandóan folyik nekik vmi gusztustalan cucc? Nem csak egy kevés vér amikor menstruálnak aztán kész? Én azt hittem. Minek folyik ez a sok minden? Mért ilyen undoritóak? :S

Tom h hülye kérdés de én ezt tényleg nem tom!


2010. máj. 17. 15:26
1 2 3 4 5
 1/43 Sikoltó ***** válasza:
72%
mert olyanok mint a BKV busz, mindig ereszt valahol és mégis kurv_ drága egy menet
2010. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
90%
Igen van fehérfolyás.De az sem "folyás", nagyon kevés van. Azért köszönjük hogy gusztustalannak tartassz minket, remélem egy p*nát se sikerül majd a fa*zodra húzni, te tudatlan abrom.:)
2010. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
ez tök természetes, nincs ezzel semmi baj, sőt egy kis ízt ad a dolgoknak :D
2010. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Ja, hány éves vagy?
2010. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Jó bocs lehet hülyén fogalmaztam de ez azér nem túl gusztusos!
2010. máj. 17. 15:31
 6/43 Sikoltó ***** válasza:
74%

Sárga folyás: behugyoztak vagy gennyeznek (felfázás vagy nemibetegség mert félre b_sztak)

Barna folyás: mensi vége vagy befosott

Fehérfolyás, na az soktényezős

Rózsaszin folyás? felöntött magának 1liter málnaszörpöt? wtf?

2010. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Milyen szépen tisztába vagytok a dolgokkal :"D röhejes
2010. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ebben nincs semmi gusztustalan. Ha így gondolod, remélem soha a büdös életben nem fogsz egyetlen puncit sem látni közelről.
2010. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Lovak a jó édes szüleid te barom..
2010. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Nincs benne semi gusztustalan?! Hát te tod...

De akk ez nem mindig folyik nekik csak gyakran? És legalább ezeket kitisztítsák vagy vmi? :S

2010. máj. 17. 15:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!