Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez? Sárga folyás, barna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez? Sárga folyás, barna folyás? Tényleg mindig folyik a csajoknak vmi?

Figyelt kérdés

Bocs ha hülye kérdés lesz de fiú vok és nem értek a lovakhoz :P Szal álandóan irják itt csajok h sárga folyásuk van meg barna folyásuk meg fehér folyásuk meg rózsaszin folyásuk. Tényleg állandóan folyik nekik vmi gusztustalan cucc? Nem csak egy kevés vér amikor menstruálnak aztán kész? Én azt hittem. Minek folyik ez a sok minden? Mért ilyen undoritóak? :S

Tom h hülye kérdés de én ezt tényleg nem tom!


2010. máj. 17. 15:26
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
100%

Ja, amúgy hozzátenném, hogy menstruációkor azért nem csak egy "kevés vér" jön.


Amúgy pedig, most én is kérdezhetném: A pasik miért nem adnak magukra? Miért büdös a lábuk, a hónaljuk, a szájuk? Miért nem próbálják ezt megakadályozni? Miért finghatnak és böföghetnek társaságban is, miért mondhatnak undorítóságokat?


Ezek alapján te sokkal undorítóbb vagy, mint én, akinek néhanapján fehérfolyása van.

2010. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:
Ritka szánalmas egy "ember" vagy te. :]
2010. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

21:27 én láttam már büdös csajt is! Meg a csajok is finganak meg büfögnek csak elsunnyogják! ennyi


Én nem vok b*zi!!! Meg szánalmas se!

2010. máj. 29. 13:24
 34/43 anonim ***** válasza:
Sárga folyás, barna folyás... Mi folyik itt gyöngyösön?
2010. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
91%

Na idefigyelj!


Megmondom, mi az undorító. Hallottál már olyanról, hogy takony? A te orrodban is van, b*szd meg! Na az az undorító! És az aztán lehet zöld, barna, fekete, sárga, tudjamisénmilyen. És tudod mit csinálunk fele? Kifújjuk. Meg az az undorító, hogy minden 70. ember megeszi a taknyát. Na, ez undorító. Nem a lányok p.uncija!


Kb. annyi folyása van egy nőnek, mint az orrodban a takony. Csak az a különbség, hogy a p.nát szeretik kinyalni a fiúk...


A nők folyása épp annyira undorító, mint a te ge.cit, b*szdmeg. Bár biztos nem láttál még olyat, te hülye gyökér gyíkarc. Biztos az is undorító neked, hogy kiverd.

2010. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:
100%

21:27es vagyok



oké, mindenki böfög, de ba.zdmeg, a férfiaknak tök normális, hogy bárhol olyanok lehetnek, mint egy disznó. A nőktől elvárják, hogy mindig szépek és kívánatosak legyenek, de ők le se szarják, mi az, hogy undorító vagy nem undorító.


Nem mondtam, hogy b.uzi vagy, de undorító és szánalmas, az igen. Az vagy (N).

2010. máj. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Csak h tudd, fent vagy fuckyeahgyik-on, bár nem biztos, h csak a kérdésed miatt, sztem a "helyesírásodnak" is nagy szerepe vt benne.És csak h tudd, igen a csajoknak mindig folyik valami, sőt ömlik belőlük, mint állat, én naponta kb 17-18-szor szoktam nadrágot cserélni, mert annyira átázik.Minden másnap mosom odalent, karácsony és húsvét másnapján, persze van aki évente csak 1x teszi ezt meg.És ez egyáltalán nem undorító, hozzád képest legalábbis biztosan nem.És ne aggódj, én elhiszem,, h nem vagy b.zi.Még nem vagy az.Bár gondolom annak sem lennél vmi jó, mert ha a nőkről ilyen "sokat" tudsz,nem hiszem, h a férfiakról sokkal többet tudnál.



FUCKYEAHGYAKORIKERDESEK 4EWER

2010. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 g.zs. válasza:
Te vagy nagyon hülye vagy,vagy csak egy kisgyerek.A világ legfinomabb dolga a punci víz.
2010. szept. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
48%
gratulálok az itt hozzászóló lányoknak/nőknek hogy egy 15 éves fiút aláznak, a hozászolásaitokból árad az értelem. Mit tehet a gyerek ha nem tanítanak rendesen az iskolájában és a szülei se világosítják fel erről. Egy 15 éves aki nem él nemi életet(szerintem) mit tudhat erről? És ez egyáltalán nem alapvető dolog az hogy van sárga meg barna folyás én is most hallok erről először, az iskolába olyan szinten tanítják ezt hogy havonta megjön nem részletezik. Kérdező te meg gondolj másokra is -.- neked jól esne ha leundorítoznának valami olyan miatt amiről nem tehetsz? Látszik, hogy milyen emberek látogatják ezt az oldalt főleg ezt a témát (bele értve engem is :P )
2011. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
csak azért alázzák, mert egy nőre azt mondja, hogy undorító... szerintme meg te vagy az! nehogy azt hidd, hogy a g.eci gusztusosabb!!! ugyanazt képzeld el, hogy ugyanolyan jön ki kis mennyiségben belőlünk. kevesebb jön ki 1 nap alatt, mintha te 1x kivered!!! -.-
2011. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!