Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előző kapcsolatokról meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előző kapcsolatokról meg szexről nem szabad ugye beszélni lányokkal? Mert nekem még nem is volt barátnőm

Figyelt kérdés

2017. máj. 28. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Előző kapcsolatokról való beszédet kerüld el minden áron, tökmindegy hogy volt barátnő, vagy nem, vagy szexkapcsolat, mert ebből nem tudsz jól kijönni.

Ha rákérdez, tereld el a beszélgetést. Szexről azért lehet beszélni, bár a tapasztalatlanság miatt lehet az se okos neked, de akinek már van tapasztalata, úgy mehet, de finoman.

2017. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát...nálam mélyen betett (bizalom terén) amikor a párom a kapcsolat elején elmondta hogy többször megcsalta az előző barátnőjét...Szerintem sztori kérdése az egész.
2017. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk feljön alkalomadtán az ex téma, akkor egykét szó esik róla de semmi érdemleges, nem sztorizgatunk róluk órákig. Szexről lehet beszélni, jó ha nyitott valaki az ilyen dolgokban, persze jobb a diszkréció de ha valaki egyáltalán nem tud róla beszélni a párkapcsolatában, akkor ha esetleg ilyen probléma van azt hogyan fogja megbeszélni a párjával?
2017. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen egyénfüggő, engem nem zavar a téma egyáltalán (nő vagyok), kb a legapróbb részleteket is tudom a párom exeiről :), nálam ez a bizalom része. Őt kevésbé érdekelte az én előéletem, de nagy vonalakban azért ő is tud rólam mindent. Már a második randin szóba került egyébként :p. De tisztában vagyok vele, hogy mi vagyunk ufók :D, és sokan teljesen kerülik a témát. Csak rá akartam világítani, hogy nem kell feltétlenül minden áron kerülni a témát, figyeld a reakcióit, látni fogod ha egy téma zavarja, vagy szólhatsz ha épp te vagy az, akit zavar; sokkal egyszerűbb mint találgatni hogy miről "szabad" beszélgetni és miről nem.
2017. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Engem pl. nem zavar, de vannak sokan, akiket igen. Ezt szerintem lehet tisztázni egymás közt. Van, akinek teljesen tabu a téma, még egy olyan sztorinál is érdemes óvatosan fogalmazni, amiben benne van a volt partner, mint szereplő, de nem a kettejük közti vágy vagy érzelmek a történet lényege. De van, akinek kb. azt is elmesélheted, hogy milyen pózban csináltátok. És a kettő közti változatos paletta.

De a te esetedben szerintem arról bárkinek simán beszélhetsz, hogy még nem jártál senkivel.

2017. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor folytatom.

Nem a zavarás a lényeg, hanem az hogy ha egy férfi azt mondja, hogy nem volt kapcsolata még, akkor:

-tapasztalatlan, nem tudja mit kell csinálni az ágyban (egyértelmű mit jelent)

-egyéjszakázgatott (tehát megbízhatatlan)


Ha volt kapcsolata akkor:

-miért lett vége (megbízhatatlan? Megcsalta a párját?, őt hagyták ott? Akkor biztos béna.)

-"jaaaj az exét még nem felejtette el"

2017. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
# 6: Aki így áll a kérdéshez, ahogy leírtad, az szerintem inkább csak kifogást keres, nem párkapcsolatot.
2017. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindenről tudunk beszélgetni a barátommal, mindketten elmesétük, mi történt az exeinkkel, mennyi tapasztalatunk van stb. Szerintem egy őszinte kapcsolatban nem lehetnek tabu témák.
2017. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Vicces de mi megbeszèltük kb fèl èv utàn h mivolt a másim előtt !

Nemlett belőle semki baj csak ràjöttem h amit nem mertem eddig azt megtehetem ! :)

2017. máj. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A lànyok többsège megèrti hogy ha neked ő az első , meg mèg örül is h " nem feküdtèl össze mindenfèle rihe-ronydokkal " xD
2017. máj. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!