Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarország jó pasi nagyhatalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarország jó pasi nagyhatalom?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én forgok csak "rossz körökben", de úgy látom, hogy a 15-40 éves korosztályban egész sok igényes, jó srác van nálunk külországokhoz képest. Hölgyek és urak (heterók, biszexek, melegek)válaszait egyaránt várom.

#divat #izom #frizura #ápoltság #igényes #személyiség; kisportolt; szellemi igényesség
2017. máj. 28. 15:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%

hááát sztem ez azért nincs így. a jópasi nagyhatalom inkább északon van szerintem, a skandináv országokban. magasak, igényesek nagy átlagban. de ez attól függ kinek mi az ízlése. ha valakinek a latin lover spanyol csődörök jönnek be vagy a délebbi típus, akkor az pont nem fog velem egyetérteni. bár azt ők is sokszor bevallják, hogy átlagban a délebbi típus alacsonyabb.


nem hinném hogy pl. a környező országoktól, vagy a csehektől, lengyelektől annyiban különböznénk pasiügyben.

2017. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
59%

Végülis ha azt vesszük hogy a magyarok genetikailag elég kevertek így mondhatjuk azt is. Magyarországon mindenféle alrasszú ember megtalálható a nordikustól kezdve, a mediterránig az alpi típusig minden.

Persze ugyanez igaz a többi kevert nemzetre: osztrákokra, szlovákokra, csehekre, szerbekre stb.

2017. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
28%

Nem, egyáltalán nem.

Magyarország tróger nagyhatalom. Szerintem az olasz, francia, spanyol, szóval a latin férfiak magasan verik az összes többit. A magyar pasik hasonlóak a szlávokhoz, azaz nagyon bunkók. Még talán az ilyen német félékre hasonlítanak sokan, ők sem túl szépek. A roma férfiakat meg inkább hagyjuk...

2017. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
1: Uh, a fiatal Skarsgard, meg a viking izompasik:-).
2017. máj. 28. 15:25
 5/34 A kérdező kommentje:
3: Sajnos vannak proletárok mindenhol. Viselkedéskultúra tényleg kéne, az ugye neveltetés kérdése.
2017. máj. 28. 15:27
 6/34 A kérdező kommentje:
Jó lett volna, ha nemet és kort is írtok.
2017. máj. 28. 15:28
 7/34 anonim ***** válasza:
54%

1es vagyok: 23/L


nem is feltétlen mert izmosak, de valahogy ott sokkal több hosszúhajú-szakállas pasi van, a rádióban hevimetált is játszanak, nemtom, valahogy mindig elfogult voltam az északi pasik iránt :D bár a nagy gender semlegesség miatt ott a szokásos közép-európai udvariassági dolgok (átadom a helyem, kinyitom az ajtót, lesegetíem a kabátod) már elavult barbár szexuális zaklatásszámba mennek :D de ez kulturális különbség.

2017. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
34%
A latin pasik latinok nem cigányok. A cigányok Indiából származnak...
2017. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
74%
''A latin pasik cigányok'' Pl. Spanyolok is azok neked? Nagyokos...
2017. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

"A szokásos közép-európai udvariassági dolgok (átadom a helyem, kinyitom az ajtót, lesegetíem a kabátod) már elavult barbár szexuális zaklatásszámba mennek :D"


Majd visszajönnek, ha az arab vadállatok elállatiasítják ezt a fenenagy zéró szellemi önvédelmű befogadó kultúrát. Sajnálom őket, sok csodálatos dolog, meg egyéni nézőpont volt valaha a skandináv kultúrában, de az ultraliberális polkorrekt unatkozó genderidióták ezeket lassan kiirtják:-S.

2017. máj. 28. 15:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!