Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kutyával vagy nélküle?

Urban Era kérdése:

Kutyával vagy nélküle?

Figyelt kérdés
Már egy ideje kint vagyok a családommal Angliában, májusban hazamegyek 2 hétre a baratomhoz akivel 2,5 éve vagyunk együtt, már elég komoly ez köztünk. Nagyon vacillalok, mivel két hét nem kevés, a kutyám pedig borzasztóan ragaszkodik hozzám. Már háromszor utaztam kocsival Anglia-Mo. útvonalon tehát van tapasztalatom. Repuljek egyedül vagy menjek kutyával?

2017. ápr. 26. 09:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom megfosztani se attól hogy ő is hazajohessen, de a masik kutyám is otthon van akivel imádják egymást, biztos örülne hogy találkozhat vele. De magamat meg őt se akarom szenvedtetni mivel kocsival borzasztó az út. Anya vigyázna rá aki nagyon szereti szoval jo kezekben lenne
2017. ápr. 26. 09:45
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Én kutyás vagyok. Nem hagynám soha hátra a kutyám... Nagyon max a szüleimnél 1-2 napra... Én vinném magammal a helyedben. :)
2017. ápr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ha igazán szereted a kutyát, akkor nem hurcibálod át egész Európán keresztül. Két hét nem egy nagy idő, ha van valaki aki gondozza, játszik vele, sétáltatja, akkor nem lesz semmi baj. Plusz rengeteg időt spórolsz ha repülsz, gondolom szeretnél minnél többet lenni a barátoddal.
2017. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Te írod, hogy milyen kényelmetlen az út autóval. Nem hoznám a kutyát, repülővel jönnék. Ha végre itthon vagyok két hetet, akkor a barátommal szeretnék tölteni minél több időt. A kutyáddal egész évben lehetsz folyamatosan, hiszen veled él.
2017. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megerősítettétek a döntésem. :) Nem viszem ink, csak kibírja nélkülem, na meg én is:D
2017. ápr. 26. 11:50
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora és milyen kutya?

Esetleg repülhetne veled?

2017. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2 éves máltai selyem. Fapadosok nem visznek kutyát, a nagy gépekre meg mi nem tudjuk megfizetni a jegyet. :/
2017. ápr. 26. 13:20
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mondták-e ott abban a barbár szigetországban, de kutyát nem engednek csak úgy ki/be.

Nézz utána, milyen egészségügyi vonzata van a kutya utaztatásának. Én nem tenném sem így, sem úgy.

Jobban járnál, ha a barátnődet dobnád.

2017. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Drágám már írtam hogy háromszor tettem meg Anglia -Mo. utat kutyástól. Egyáltalán nem bonyolult nem ez tartana vissza ha nem két nap lenne az út
2017. ápr. 26. 15:41
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Autóztam és repültem is ezen az útvonalon kutyával. Nem láttam rajta, hogy különösebben gondot okozott neki a repülés, de többször nem fogom megpróbálni. Autóutat végigaludta valamelyik ülésen.

Ha nem ezért a kutyáért mentem volna ki, akkor semmiképpen nem kínzom ilyen úttal. A repülés és a kompon egyedülhagyás is idegen nekik, sok ismeretlen zaj, rengeteg új benyomás.


Szerintem bízd rá valakire addig a blökit.

2017. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!