Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, exektől kapott ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, exektől kapott ajándékokkal, ékszerekkel mit csináltok? Hordjátok őket?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 10:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Megvannak valahol.
2017. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem hordom, ami értékes volt, visszaadtam, ami nem attól meg megszabadultam. Nem látom értelmét az őrizgetésnek.
2017. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Elpakoltam egy dobozba, több éve ki sem nyitottam.
2017. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Én tavaly, 10 év után szedtem össze őket, amit exektől kaptam gyűrűket, és beváltottam egy ékszerésznél törtaranyba. Addig sem hordtam őket, ezért is nem akartam már tovább tárolni, így inkább beadtam.
2017. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb dolgokat (pl. ruhák) használom, de az értékesebbeket vissza akartam neki adni, csak nem fogadta el. Így a szekrény mélyén vannak.
2017. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mivel békésen váltunk el és azóta is jóban vagyunk, így nem likvidáltam semmit.
2017. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Volt, amit visszaadtam, volt, amit elajándékoztam. (Pl plüsst az unokaöcséimnek). Kicsit sem bánom.
2017. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem mivel nem kaptam semmit.
2017. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az exem semmit nem adott vissza.De nem is akartam mert neki vettem.

Bár a ruhákkal sok mindent nem tudnék mit kezdeni:) Pasi

2017. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szakításkor vérző szívvel és bőgve belevágtam mindent egy cipősdobozba és ezer ragasztószalaggal leragasztottam, hogy eszembe ne jusson kinyitni.
2017. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!