Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, exektől kapott ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, exektől kapott ajándékokkal, ékszerekkel mit csináltok? Hordjátok őket?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 10:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

az ezüstöket fillérekért eladtam, az árából macskakaját vettem:)


egy aranyam volt tőle, a karikagyűrű, az visszakapta. ruhát, ilyesmit nem kaptam tőle.

2017. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A nerccet nem adtam vissza.
2017. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
1 ezüst karkötőt kaptam, egy fiók mélyén van. Sosem tetszett, csak miatta hordtam. Akár ki is dobhatnám, nem érdekel már.
2017. máj. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Az ékszereket nem hordom,az egyiket hordanám, mert nagyon szerettem, vizsgákra mindig feltettem és megnyugtatott, de már megkopott, mert bizsu volt "csak" (nekem akkor a minden volt az a nyaklánc), aztán kaptam tőle egy igazi goth csajoknak való nagy keresztet. Azt ő tudhatta volna, hogy nem veszem fel sosem, mert nem öltözködöm úgy, de azért sokat jelentett, hogy nekem adta, de betettem egy dobozba, amibe a többi közös mozijegyet, sok vonatjegyet, közös bevásárlólistákat, belépőket tettem el. Kaptam még tőle pólókat, azokat néha felveszem otthon, de amúgy sem hordanám őket, mert mindkettő alvós póló alapvetően. A sapkáját lenyúltam, a kedvenc csöves sapkám lett belőle, szakítás után vettem helyette egy kalapot, de a kalap-mánia sem tartott sokáig és inkább eldöntöttem, hogy az a sapka már az enyém, és nincs hozzá semmi köze. Szóval a ruhadarabokat sikerült tőle ,,függetleníteni", de a többit nem. A plüsst eltettem tőle egy szekrénybe, amit próbálok azóta sem kinyitni, mert sajnálom nagyon :/ Kiderült, ő még mindig azzal a plüssel alszik, amit én adtam neki (gyereklelkünkkel első karácsonyra összebeszélés nélkül mindketten megvettük a másiknak magunkat plüssként :D ), neki az sem kötődik már annyira hozzám.

22N

2017. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Sunshinedoll ***** válasza:
Én el szoktam adni őket :D
2017. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Sem ruhákat, sem ékszereket nem kaptam tőle. Leginkább könyveket ajándékozott nekem, számomra a könyvek a legértékesebb dolgok a világon, egyet sem dobnék ki. De nem is érzem, hogy annyira rá emlékeztetnének. Mondjuk az sem lenne nagy baj, mert szívesen gondolok rá, nem volt bennem soha harag iránta.
2017. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyetlen exem volt csak akiről kaptam két ékszert, azokat elajandekoztam. A többitől nem kaptam semmit.
2017. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Bedobtam a Dunába.
2017. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hàt làtom,legtöbbje nem nagyon tesz ki magàért és inkàbb bóvlikat ajàndékoz.Nekem sem vett egyik sem értékesebb dolgokat.Méghogy ékszer!...

Egyik exemtől videó lejàtszót kaptam.De az nagyon régen volt.Azóta sajnos tönkrement.Ott àll a sarokban és csak porosodik.Sajnàlom de ki fogom dobni.Leveleket,ruhàt megtartom.Màs nincs.

2017. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A tabletet - amit tök feleslegesen vett meg, mert ő használta kb. - nagynéném nyűvi.


A könyv a többi között van, néha elolvasom, de az első oldalát teleírta, ami tök gáz, szerintem. Már akkor sem értettem, miért nem tudott levelett mellékelni, miért a könyvet kellett összegányolni.

A másik könyvet el sem olvastam, mert tudta, hogy utálom, de mégis megvette valami alkalomra, mert ő szereti.


A medált amit kaptam, szakításkor azonnal levettem (addig is csak udvariasságból hordtam néha, mert túl nagy volt, ráadásul aranyszínű, amit ki nem állhatok)


A parfümből pedig háromszor fújtam talán magamra, mert rohadt édes, pedig számtalanszor elmondtam neki, hogy a hűvös, friss illatokat szeretem.


Összességében nem is értem, mit kerestünk mi egymás mellett, mert egyáltalán nem ismert - ezekből a dolgokból látszik.

Én mindig praktikus ajándékot adtam (teásdoboz, különleges teakeverék, kedvenc sör, hobbihoz kapcsolódó irodalom...), ő meg full haszontalan dolgokat.


A párom szerencsére nem próbál ilyesmikkel "megvenni", egy ékszert kaptam tőle, egy ezüstszínű, fát ábrázoló "medálos" karkötőt, amit imádok, és ennyi.

2017. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!