Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti vennétek a szeretőtöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vennétek a szeretőtöknek szülinapi ajándékot? És ha igen mit?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen ilyen barátság extrákkal kapcsolatban vagyok ezzel a férfivel. Neki sincs senkije, nekem sincs senkim, így el vagyunk egymással. Emellet ez ami köztünk van kissé lelki alapú dolog is, nem csak a szexről szól, van úgy hogy csak filmezünk és minden nap beszélünk naphosszat. Közeleg a szülinapja és nem tudom eldönteni, hogy vegyek-e neki valamit. Én kaptam tőle névnapomra ajándékot, ami bár nem került semmibe neki, mégis eléggé személyes volt (tehát nem csoki vagy ilyesmi). Kicsit tanácstalan vagyok, fontos nekem és szeretném ezt ki is fejezni ezzel, de azt sem szeretném ha félreértené.
2017. máj. 30. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
hát nem tudom...inkább főzz vagy süss neki valamit, ha áthívod! és adj valami apróságot. vagy magadnak vegyél egy szexi fehérneműt, az végül is az ő ajándéka is:)
2017. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!