Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha igaz rátok az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha igaz rátok az alábbi leírás, akkor hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

Szeretnétek (majd) gyerekeket, és ez már biztos (az nem baj, ha nem tudjátok, mikor lesz). Fontosabb a párotok, mint a bulik. Ha lehet választani aközött, hogy a párotokkal töltitek az estét vagy a haverokkal lazultok, akkor többségében az elsőt szeretnétek. Komoly kapcsolatot szeretnétek csak, nem kell több csajozás, egyéjszakás. Van munkátok, és nem költitek el mindet azonnal. Szeretnétek feleségül venni a szerelmeteket. Nem akartok többé lefeküdni mással, az igazira vágytok, vagy ha már megvan, nem fogjátok megcsalni.


Hány évesek vagytok? :)


Amúgy nincs baj azzal, hogyha valaki még ezeket nem akarja, nem így áll hozzá, de most a kérdés azokra vonatkozik, akikről írtam. :)


2017. máj. 30. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
21 vagyok,nemsoká 22 és így állok hozzá.
2017. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
ja, csak egy szép napon nehogy arra ébredjetek, hogy 40 évesek vagytok, szerelem sehol, és nőt csak képen láttatok...
2017. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok.


Biztos, hogy szeretnék gyereket az elkövetkező 5-7 évben. Kinőttem már a bulizásból, gimiben meg egyetemen elég sokat jártunk, de már nem érezném olyan jól magam. Szeretem az átbeszélgetett éjszakákat. Van munkám, és lesz a jövőben is.

Komoly kapcsolatot szeretnék, de nincs olyan lány a környezetemben, akinek a belső tulajdonságai megfelelnének. Nem tudok szerelmes lenni, feleségül venni olyat, és családot alapítani olyannal, akire nem merném rábízni az életem, akivel nem érzem az összetartozás-érzést, akinek nem nyílhatok meg félelmek nélkül. Nincs, akinek elhinném, hogy jóban-rosszban, egészségben-betegségben, gazdagságban-szegénységben. Akivel önfeledten lehetne közös élményeket gyűjteni, nem számít neki, mit gondolnak mások és nem a Facebookon-Instán tölti a fél életét.


Szóval hiába a szándék, amíg nincs ilyen lány, addig marad az, hogy találkozgatok neten megismert instabil lelkiállapotú lányokkal, akikkel lefekszem és jól érzem magam, amíg meg nem unjuk egymást. Szomorú, és nem erre vágyom, de mást nem tudok tenni.

2017. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szeretnék majd gyereket? Igen.

Fontosabb a párom, mint a buli? Nálam egy normális kapcsolat abból áll, hogy a barátnőmmel is elmegyek szórakozni. A barátnőm persze, hogy fontosabb, de mivel normális, ezért nem tilt a bulitól. Elég beteg személetmód kell ahhoz, hogy egy másik embert korlátozzunk a szórakozással kapcsolatban.

Ha lehet választani aközött, hogy a párotokkal töltitek az estét vagy a haverokkal lazultok, akkor többségében az elsőt szeretnétek? Helyzetfüggő. Ha egy éve minden estét együtt töltöttünk, akkor konkrétan egymást küldjük el, hogy kimozduljunk.

Komoly kapcsolatot szeretnétek csak, nem kell több csajozás, egyéjszakás? Igen.

Van munkátok, és nem költitek el mindet azonnal? Nincs munkám, mivel még tanulok. Nálam itt dőlt az egész tündérmese. Ha valaki ennek az egy pontnak nem felel meg, akkor már nem is jön be vagy mi?

Szeretnétek feleségül venni a szerelmeteket? Egyszer talán. Nem hiszek a házasság intézményében, ha házasodnék, csak szerződéssel tenném.

Nem akartok többé lefeküdni mással, az igazira vágytok, vagy ha már megvan, nem fogjátok megcsalni? Értelemszerűen nem csalok meg senkit, de attól még megkívánok mást is. Aki egy több éves kapcsolat után azt állítja, hogy nem fordul vele elő, az hazudik.

Hány évesek vagytok? 24.

2017. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48 és nem így
2017. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én el tudnám ezt képzelni. Igaz a gyerekvállalást még később, mert még tanulok. De a többi rendben van. Persze ehhez olyan nő is kellene akivel meg lehet valósítani. 22
2017. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindig is így voltam vele, sosem voltam bulizós meg egyéjszakázós típus. Ámbár két hosszabb kapcsolat után megspékelve a kilátástalan ismerkedéssel kiábrándulóban vagyok az egészből. Ez nem azt jelenti, hogy ezentúl léha életmódot fogok folytatni, mert nem akarom, én tervezni szeretek, meg a stabilitást, csak éppen nem látom, hogy ki lesz az, akivel ezt elérhetem.


25/F

2017. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28
2017. máj. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!