Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha komoly kapcsolatban vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly kapcsolatban vagytok ti hogyan utaltok a párotokra?

Figyelt kérdés
Azt, hogy "a barátom" olyan komolytalannak, tinédzseresnek érzem, de ugye még nem hívhatom sem vőlegényemnek, sem férjemnek. Azt meg sosem szerettem, hogy "a párom", valahogy olyan sutának érzem. Sokszor viccesen úgy szoktam rá utalni, hogy az oldalbordám (bár én vagyok a nő). :D
2017. máj. 15. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig teljesen jó a barátom, nem csak tinédzserek mondják, és a párom is helytálló. Én lennék az ismeretlen, akinek így mutatod be, hogy xy az oldalbordám hát én vigyorognék rajta, és egyáltalán nem gondolnám ebből, hogy olyan mély a kapcsolat. Szerintem az az előbbiek jobbak.
2017. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Messze nem vagyok tini, de a barátom. Az oldal bordam nekem gyerekes és vicces.
2017. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A barátom kifejezés szerintem nem komolytalan bár az tény, hogy szöveg környzettől függően akár félre értelmezhető a dolog. Hívhatod akár a pasidnak bár ez inkább tinédzseres kifejezés de legalább egyértelmű.
2017. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én barátomnak hívom a barátomat, 25 évesek vagyunk és évek óta együtt vagyunk. Én utálom a párom kifejezést és a többit, majd ha összeházasodunk, akkor férjemnek szólítom, de addig marad az, hogy a barátom
2017. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a "párom" kifejezéssel, ezt szoktam leginkább használni. De olyanoknak, akik már hallottak róla, vagy ismerik, a keresztnevén szoktam utalni rá. Egyébként szerintem a "barátom" sem komolytalan és tinédzseres, az inkább a "pasim" és társai :D
2017. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én barátomnak hívtam az esküvőig, nekem a vőlegényem szó sem állt nyelvre, olyan felvagósnak éltem meg. Párommal sosem hívtam, de szerintem az oldalborda az is nagyon erőltetett jópofa. De ez csak az én privát véleményem, mindenki hívja ahogy akarja, szóval senkit sem akarok megbántani, de bennem ez van
2017. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Párom nekünk tökéletes. A "barátom, pasim" nekem is komolytalan. A párom viszont nem.
2017. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én is a páromnak hívom, hiszen még nem a feleségem, ez a legjobb szó.
2017. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Párom, vagy a keresztnevén hívom, néha pedig uram.
2017. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én vagy a nevén szólítom, vagy "a kedvesem" vagy a "barátom"
2017. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!