Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja elfelejteni a múltamat? Mit tegyek hogy könnyebben elfelejtse? Jogosan durcizik emiatt?

Figyelt kérdés

2x 1 hónapot Bár hostesskedtem Olaszországban. Ott ismertem meg a mostani olasz barátomat. 8 hónapja vagyunk együtt és sokszor előfordul, hogy durván válaszol vissza nekem vagy nem válaszol órákon keresztül. Ilyenkor megkérdezem hogy mi a baja, amire mindig azt mondja, hogy nem tudja elfelejteni a múltamat, hogy kimentem Bár hostesskedni olaszba ahol idős férfiakkal konzumáltam meg vacsoráztam, de természetesen szexmentes munka volt. Ez ott elég lealacsonyító munka. Engem ez nagyon zavar és szomorú vagyok amikor ezt mondja nekem. Néha annyira zavar ha nem keres, hogy sírok miatta. El kellene fogadni a múltamat és engem is ha szeret. Ha meg nem akkor ez így nem működhet ha rosszul érzi magát miatta.

Egyébként 24 éves egyetemista lány vagyok ő pedig 35 éves.



2017. máj. 30. 18:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Rossz helyre tettem véletlenül a kérdést..
2017. máj. 30. 18:37
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Miért kínlódsz egy idióta digóval? Keress magadnak értelmes párt.
2017. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
A legközelebbi barátodnak ne mondd el, hogy mi volt a foglalkozásod. Egyetemre jársz, és kész! Ezt a pasit meg felejtsd el! Mindig a pofádba fogja vágni a múltadat.
2017. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%

Természetesen szhexmentes :D

Magyarázd már el, hogy ka k.va voltál, miért kell letagadni?

Minden k.va ezt csinálja, megmagyarázza, hogy ő miért nem volt k.va.

Pedig az volt.

2017. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a választ az első kettő kommentelőnek.

A harmadiknak pedig annyit mondanék, hogy keressen rá a Bár hostess fogalmára, ha nincs tisztában vele.

2017. máj. 30. 18:47
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Hagyd ott azt az olasz csődört, keres egy hazait.
2017. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez lelki terror. Ebből nem lesz úgyse élethosszig tartó kapcsolat, cseréld le olyanra, aki nem tud róla, vagy nem érdekli. Én átéltem hasonlót,mint te, csak nálam nem hostesskedésről volt szó, hanem arról, hogyy együtt jártam a tesóm pasijának(aki ma már a férje) az öccsével, később az új pasim meg folyton fujjogott, hogy én a rokonommal szexeltem! Semmi baj, hogy semmi rokoni kapocs nincs köztünk azon kívül, hogy a tesóink összeházasodtak, de attól az exem még meg volt róla győződve...ezt a témát mondjuk sikerült rövidre zárnom szerencsére, de akkoriban nagyon rosszul esett.
2017. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
Ettöl már csak a "Bécsbe,Svájcba vagyok pincérnö"😅
2017. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Most komolyan, gondolom a melóhelyeden ismerted meg. A legtöbb konzumlánynak volt már olasz pasija, az elején a csillagokat, aztán féltékenykednek, utána pedig csalnak.
2017. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
A pasit hanyagold, mert a tiszteletet mar eleve elvesztetted (jogosan, megjegyzem... szepelgo "szuzringyo" voltal, mit tisztelne rajtad?). A kesobbiekben annyit tehetsz, hogy eltitkolod, hogy a testedbol eltel. Lehet aldozatokat hozni a penzert mindenfele indokkal, csak annak ugyanugy ara van.
2017. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!